Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Srácok ti nem féltek, hogy a...

Srácok ti nem féltek, hogy a párotokat lecsapják előletek a kondiba vagy akár munkába ?

Figyelt kérdés

Haverom most is kondiba egy házas fiatal csajszival kezdett ki, titokba összejárnak. Egy másik haverom pedig munkába szedett fel egy csajt, aki már évek óta komoly kapcsolatban van. Ti nem féltitek a párotokat a mai beteg világba? Mindig van tőlünk férfiaknál jobb és általában a nők a jobbra mennek…

Nekem hál isten nincs barátnőm, amiket hallok manapság a nőkről , hát jobb is így nekem..



febr. 21. 14:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, ahogy páran írták már előttem:

Olyan nővel kell lenni, aki tisztességes, nem jár félre. Tudni kell választani.

Aki elmegy dugványozni a konditeremben egy random arccal, az annyit is ér: nullát.

febr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem tudják lecsapni előlem, mert nem az enyém. Ha mással akar lenni, akkor az az ő döntése, nem másé, ha titokban csinálja, akkor magát csapja be, nekem semmivel nem tartozik. Szóval egyáltalán nem félek, attól sem félek, hogy a többi sok milliárd nő nem velem akar lenni, akkor attól az egytől miért félnék?
febr. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!