Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Jól lehet érezni magunkat...

Jól lehet érezni magunkat szórakozóhelyen buliban, anélkül, hogy innánk? Hogyan?

Figyelt kérdés
febr. 21. 18:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%
Nem. Te túl normális vagy, ha ezt megkérdezed. Te szórakozóhelyen szorongannàl. Innod kell.
febr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%

1 haha

Nemtudom vannak akik alkohol nélkül is jól érzik magukat nekem volt ismerősöm sosem ivott évekig járt le szórakozni és mindig üdítőt ivott ettől függettlenül jól érezte magát amit én is furcsáltam mivel nekem is kell egy két sör, hogy relaxáltabb és feldobottabb legyek ha már lemegyek valahová dehát nem vagyunk egyformák

febr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
Ha a társaság többi tagja részeg, akkor nehezen.
febr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Van akinek megy. Én sem érzem kimondottan rosszul magam pia nélkül és nem is szorongok, barátokkal vagyunk általában, mi a bánaton szoronganék, de itallal más, egyszerűen a legszarabb viccen is sokkal jobban nevetünk, eleve több a vicces sztori, szitu (nem, nem az, hogy pörgünk a hányásunkban), más hangulat, mint csak jókedvűen dumcsizni.
febr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
0%

Igen drog-nak hívják azokat a szereket amik a központi idegrendszerre hatnak valamint tudatmódosító hatásuk van például.


Ecstasy nagyon boldog leszel

tőle

Marihuána ellazít stb

febr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Nekem sok ismerősöm volt aki nem ivott.
febr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ha szeretsz tancolni.
febr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt nem értem, miért kell ahhoz pia, hogy jól érezze magát valaki. Odamész, eszel-iszol, beszélgetsz jó arcokkal, flörtölsz szép arcokkal, táncolsz, mert a többiek se fredaszterek és örülsz magadnak.
febr. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? Én és a baráti köröm hatalmas fesztivál-fan. Sound, Sziget fesztivál mind mindig örök emlék maradt és nem ittunk magunkat holttá mert nem kellett. Aki pia mellett tudja csak jól érezni magát annak érdemes vàltoztatnia
febr. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A fesztiválok nagyon más tészták.
febr. 22. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!