Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért mindig engem szólítanak...

Miért mindig engem szólítanak le a kéregetők?

Figyelt kérdés

Bármikor vagyok belvárosban vagy boltban van ott sok ember és valahogy mindig engem szúrnak ki.

Füles van általában a fülembe és az sem zavarja őket pedig pár méterre van tőlem valaki füles nelkül akit könnyebb lenne megközelíteni szerintem. Valahogy mindig engem szúrnak ki pedig tök átlagosan nézek ki



febr. 27. 11:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Túl lassan mész. Szemkontaktust már messziről kerülni kell.
febr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Fel kell mérni a mozgásukat és nagy ívben elkerülni őket, kerülve a szemkontaktust, már ha nem akarsz épp adakozni.
febr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
21%
Mindig mindenhol a legszerencsétlenebbeket szúrják ki.
febr. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%

Ez nem igaz, utolso.

Mert latjak rajtad, hogy naiv vagy, vagy kedves arcod van, egyszeru vagy, vagy gondoljak rolad, kedves vsgy ezert mernek eppen toled kerni.

Engem is folyton leszolitanak, van mikor adok, van mikor nem.

Azert adok, mert belegondolok abba az o helyzetukbe, hogy nekik vegkepp nincs aki segitsen es barki lehet az o helyukben... en is, te is...

Es 500 ft mar micsoda a mai vilagban?!

Tegyel meg valamit massal valami jot, remelve hogy egy napon erted is megtennek ugyanezt.

febr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%

En penzt soha nem adok.. hisz a többségje nem arra költi amire kellene.. cigi pia stb..

Hanem veszek valami szendvicset, nasit, kis csokit, kiflit meg ilyeneket nyaron 1-2 gomboc fagyit (amit ugye o valaszthat ki), es a kaja melle valami kis uditot, vizet.

De en ugy nem adok ki penzt amibol valami olyasmi lenne

febr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%

Ez igy rendben van, hogy te nem arra adod a penzt amire o kolti. De gondolj bele abba, hogy neki mi a boldogsag :)

A 4-es voltam.

febr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
6-os, a gondolatmeneted szerint támogatni kell az önpusztítást, mert neki az a "boldogság"?
febr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

7 - Szerinted aki rá van szorulva a kéregetésre, az milyen szinten van lepusztulva?! Igen, sokszor van olyan szitu, amikor a pia maga a boldogság!

Pláne ha nincs neki más...

febr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

És mi lenne, ha például egy leköszönő, bukott köztársasági elnök vagyonát erre fordítanák?

Havi 4,5 millióból talán el lehetne érni valamit. Ahelyett, hogy sorra szűnik meg az ellátás az amúgy is minősíthetetlen színvonalú hajléktalan szállókon.

febr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

Ez csak a te érzeted, mert a saját szemszögedből vizsgálod a dolgokat. A koldúsok "üzleti" módszere pont a nagy számok törvényszerűsége alapján működik. Arról szól, hogy nem csak 1-1 embert szólítanak meg, hanem minél többet, szinte (?) mindenkit, akit csak lehet. Minél több embert megszólítanak, annál több az esélye, hogy valaki ad is nekik pénzt.


Lehet, hogy tapasztalati úton, megfigyelések, vagy ilyen-olyan feltételezések alapján van akit kihagynak, valami alapján inkább szólítanak meg bizonyos típusú embereket. De egészen biztos, hogy távolról sem te vagy az egyetlen, akit megszólítanak.

márc. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!