Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha nem szólítanak le az utcán...

Ha nem szólítanak le az utcán meg nem fogdosnak pl. a zsúfolt tömegközlekedési eszközökön, az azt jelenti, ronda vagyok?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többször olvasok meg hallok más lányoktól ilyeneket, hogy perverz dolgokat kiabáltak pl. utánuk az utcán, meg a zsúfolt buszon valaki hozzájuk dörgölőzött, fogdosni próbálta őket és úgy tett, mintha véletlen lett volna, stb. És az a gond, hogy velem még sosem történt ilyen..Vagyis egyszer volt egy hasonló élményem, de az is másfél éve volt és annyi történt, hogy egy pasi jött velem szembe biciklivel és annyira részeg volt, hogy azt hittem, mindjárt lezúg róla és amikor elment mellettem, azt mondta, hogy szia baba, de mivel pont akkor mondta, amikor mellém ért, nem a szemembe nézve vagy valami, nem is biztos, hogy nekem szólt, hanem valakit meglátott a hátam mögött...

Egyébként az általános iskolámban egy pár évig csúfoltak a kinézetem miatt, de azt hittem, igazából nem a külsőmmel van bajuk, hanem azért csinálták ezt, mert egy "jó akaró" osztálytársam pletykákat terjesztett rólam, és azt gondoltam, ez az ovis szintű "ahj de ocsmány vagy" csúfolódás már csak olyan hab a tortán, hogy még jobban érezzem magam, vagy nem tudom.. És szerintem nem vagyok ronda, inkább átlagos az arcom. De az ismerőseim közül is az ilyen átlagosabb lányokkal történtek meg ezek a beszólogatós-fogdosós esetek, akikről azt hittem, olyanok kb külsőre, mint én.. Ezek szerint mégis átlag alatti vagyok?


2017. júl. 8. 17:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Senki sem átlag alatti, nyugi. Mindenkiben van valami szép. Lehetséges, hogy az ilyen beszólogatós férfiak látják, hogy komolyabb vagy, és ezért inkább nem is kezdeményeznek. Amúgy rohadt idegesítő, amikor mész az utcán, és a kamionosok ledudálnak, vagy ha elmész egy csoport pasi mellett, az egyik közülük biztosan utánad fütyül, vagy megpróbál megfogni. Engem például nagyon irritál, főleg hogy nem szeretek kitűnni a tömegből, a felhajtást is kerülöm. Szerintem örülj annak, hogy téged elkerülnek az ilyen hapsik. :)
2017. júl. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem csak jó környéken élsz.

Egyébként a szépség relatív, lesz/van valaki akinek tetszel, és olyan is, akinek nem.

2017. júl. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
mindenkinek igazat tudok adni, annyit tennék hozzá, ha ezen múlik az önértékelésed, én szivesen letapizlak csak írj.
2017. júl. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

A beszólás nem attól függ, hogy milyen "szép" vagy, hanem hogy mennyire könnyű préda, azaz egy gyáva szar kan meg tud-e alázni úgy, hogy nem kockáztat semmit.

Az ilyen kis kocsogok a beszólással könnyű győzelmet akarnak, mert más téren az életben nem tudnak győzni soha, vesztesek, ezért csak annak szólnak be, akit a leggyengébbnek gondolnak.

Én magas vagyok, izmos, és ha bámulnak, kva rondán nézek vissza - nem is mernek beugatni.

A zsebemben meg ott a gázspray, és nem csak dísznek.

2017. júl. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

Troll.

De akkor sem kéne marhaságokat írni, a butábbja azt fogja hinni, a nők várják, hogy beszólogassanak meg fogdossák őket.

2017. júl. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Csak nem futsz bele kőbunkó tajparasztokba, örülj neki.
2017. júl. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

Örülj neki, nagy félelmem, hogy összefutok egy ilyen emberrel...

vagy szerencséd van, vagy csak elutasító a kisugárzásod.

Valószínűleg nálam is ez a helyzet, buszon egy csomóan állnak, mellettem meg üres a hely. /nem vagyok büdös :D/

De néha olyan elutasítóan, lenézően, szinte már emos világfájdalommal tudok kinézni az ablakon, hogy szerintem félnek tőlem az emberek. Jó, néha egy-egy néni azért leül mellém.

Vagy csak nem öltözködsz kihívóan (én sem).

2017. júl. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) Egyébként lehet, ez a "baj", hogy mérgesnek tűnök vagy bunkónak vagy ilyesmi, mert mellém se nagyon ülnek emberek, max idős nénik, ők is csak akkor, amikor már máshol nincs is hely. Pedig én se vagyok büdös, legalább is nem tudok róla :D

Egyébként az is igaz, hogy viszonylag normális környéken élek, bár másokat, akik szintén itt élnek, zaklatnak néha. Szóval velem lehet a baj, már ha ezt lehet bajnak nevezni xd

2017. júl. 8. 18:40
 9/12 Sunshinedoll ***** válasza:
97%
Se a fogdosás sem pedig az utcán bekiabálás nem minősül bóknak.
2017. júl. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
26%
Atyavilág!!!!! Ez hiányzik neked? Irj elérhetöséget priviben. Találkozzunk és biztosithatlak, hogy lesz tapi, beszolás (ha akarod a durvább fajtábol) és én nagyon fogom élvezni :-))))
2017. júl. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!