Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha gyárban dolgoznék ott be...

Ha gyárban dolgoznék ott be tudné kerülni egy baráti társaságba ami kicsit lecsúszottabb?

Figyelt kérdés
febr. 27. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert!! :DDD De miért akarod ezt? xddd
febr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyárban nem csak szakadt trógerek dolgoznak ám, ha erre cêlzol.

Anyukám azt mondja (10 éves dolgozik egy gyárban), hogy nincsenek társaságok, egyszerűen nincsen idő magánéletről beszélni, maximum a 30 perces ebédszünetben.

Egy irodában kötetlenebb a helyzet. Ezt én is tapasztaltam.

febr. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
szerintem tudjátok hogy valaki miert akar egy ilyen tarsasagba bekerulni..
febr. 27. 23:54
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
3# Nem tudom.. Miért akar? Világosíts fel, Főnök... :))
febr. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem. Fű, drog?
febr. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem 15 év körüli lehet a kérdező és azt hiszi hogy menő bekerülni egy lecsúszott társaságba de remélhetőleg rá fog jönni előbb vagy utóbb hogy rohadtul nem az
febr. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

2. Nagyon rosszul tudod.


10 perces szunetek vannak, de abban a 10 percben, még elmesz venni egy kolat 100fele impulzus fog erni, nagyon sok ember van ott es legjobban csak azokat ismered akikkel egy soron vagy pl vagy a szomszed sorokrol az embereket.

Vannak szunetben brigadok, akik mindig egyutt ulnek, egyutt cigiznek, es igen, a 10 es 20 perces szunetuket, azzal toltik hogy beszelgetnek. Ugyhogy nagyon rosszul vagy tajekozodva.

Kerdezo, van sok lecsuszott brigad szunetekben a cigizoben ha van egy kis eszed eszre fogod venni, vagyis inkabb ugy mondom egybol erezni fogod kikkel nem szabad foglalkozni.

febr. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%
Gyárban akarsz dolgozni lecsúszott prolik mellett? Tökéletes kombó mondhatom.
febr. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ettől felek a legjobban
febr. 28. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez nem kell gyárba menned. Elég, ha egy munkahelyen elvállalsz takarítói, portás, kézbesítői, konyhás, adományozással kapcsolatos tevékenységet. Mint a vércsék, úgy fognak megközelíteni a haszonleső, alja emberek.
febr. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!