Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Apám szerint a belélegzett...

Apám szerint a belélegzett körömlakk szagtól tönkre megy a tüdöm, szerintetek is nagyon bolond? Amikor festem a szobámba a körmöm bejött és megérezte a szagot. Nagyon durván egszségmániás lett.:D

Figyelt kérdés
Akkor ha tudná hogy cigizek mit szólna?:D De úgyse tudja meg mert nagykorú vagyok és nem érdekel mit mondanak nekem mások, mindent kipróbálok és mindenem lesz! Nekem nagykorúként nem tilthat meg senki semmit! Jogos szerintetek is ez a nézőpont? Nagyon gáz megtiltani egy nagykorú embernek pl, a szobába körömfestést, meg az utcán, erkélyen való cigizést.

márc. 2. 05:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Volt egy idő amikor azt hitte, hogy a kávétól és ha eszek csokit( heti 1x eszek max) attól is bajom lesz xd, ez nagyon gáz szülői viselkedés igaz? Mindenre azt mondja, lányom ne, mert bajod lesz tőle. Kész vicc amit müvel.
márc. 2. 05:52
 2/7 A kérdező kommentje:
Megjegyzem azt nem veszi észre hogy sokat tornázok, futok. Szeretek sportolni.
márc. 2. 06:08
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Hű, katyvasz az van itt bőven. Nagyon ellentmondásos vagy. Ha szeretsz sportolni, azzal hogy fér össze a dohányzás? 🤦🫤🤷👏 A kettő üti egymást. Az egyikkel adsz, a másikkal meg többszörösen robolsz, akkor tulajdonképpen negatívban vagy.


Egyébként tényleg nem egészséges a körömlakk szag. Nyisd ki olyankor az ablakot, hogy ott távozni tudjon.


Gondolom te ilyen 18 éves mindent jobban tudó emberke vagy. Nem baj, a magadfajták azok a hülye emberek, akik talán a saját hibájukból fognak tanulni, vagy még abból se. Tudod, az okos ember a másik hibájából tanul.

márc. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak megjegyezte gondolom. En ugy szoktam lakkozni hogy pl erkelyen vagy a fűrdőben aztán ki is megyek a helységből.

Nem mintha bele lehetne halni. De a parfumot is igy használom hogy elindulás elott fujom csak magam be aztán indulok is el, tehát nem lélegzem be otthon.


Amigy apád ha szol hozzád 1 mondatot azt te neki allsz prákig elemezni? Nemsokat beszélgethettek valoszinuleg hogy 1 mondatokon is fennakadsz.

márc. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább te vagy bolond, apádnak több esze van.
márc. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Apukádnak van igaza. Egyébként meg, ha az ő házában laksz, akkor igenis megtilthatja neked, hogy az ő erkélyén dohányozz.
márc. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%

A körömfestésnek amúgy mi értelme van, de komolyan? Ocsmány, de legalább pénzbe van és nem is maradandó.

Aki meg cigizik az meg is érdemli, örülhetnél neki hogy apádnak több esze van, majd akkor sírod vissza ha kiveszik a tüdődet, meg király dolog a gégerák is...

márc. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!