Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

20 eves fiu vagyok es problemaim vannak az emberi kapcsolatokkal.

Barataim szinte nincsenek,senki nem foglalkozik velem,mindenki massal log kiveve velem,egy lanynak se kellek,pedig adok magamra,edzek is,senkit sem szoktam megserteni egy rossz szoval sem.


20 eves vagyok es nincs eletem,nem jarok bulizni,nem csungenek ram a lanyok,senki sem foglalkozik velem,senki se kedvel,gunyolodnak rajtam az emberek meg sertegetnek,multkor is belemkotottek.


Elegem van,hogy en nem elhetek ki magam,mint a tobbi velem egykoru,hogy nekem ebben a vesztes szerepben kell lennem,hogy nem vagy humoros/szellemes,hogy nem vagyok laza,hogy nem foglalkoznak velem,emiatt egy szrnak erzem magam,pedif igyekeztem tenni ellene nem egyszer,de semmi latszatja nincsen a kuszkodesemnek.


Miert nem lehet es hol lehet olyam lanyokkal ismerkedni,akik nem ezekre a bunko,sggfej,alpari gyokerekre mennek,akik nepszeruek es dominansak? Honnan szerezzek magamnak olyan embereket,akik foglalkoznak velem,keresnek,kedvelnek,tisztelnek? Barcsak nem ez a vesztes srac lennek…


Nekem az eletem igy is szornyu volt,egesz altalanosban ki voltam kozositve illetve kozepiskolaban is,gunyoltak,bantottak,kikozositettek,piszkaltak,csufoltak,megalaztak. Nem akarom igy leelni a felnott eletemet is,elni akarok,megerdemlem ugyanazt a banasmodot en is,nem vagyok egy szrkupac,hogy barmit meglehessen velem tenni.

Apolom magam,adok magamra,edzek,tisztessegesen elek,megadom mindenkinek a tiszteletet,mi kell meg?



márc. 5. 02:52
 1/9 A kérdező kommentje:

Nem tudjatok,hogy hol lehet normalisabb emberekkel ismerkedni?

Akik nem ezek a "nagymenok"? Hogy mit kell emiatt semmibe venni az embert,mert most valaki nem olyan,foleg,hogy nincs onbizalma,hat hogy varhatjak el ilyen dolgok utan,hogy csak ugy instant megnojon az onbizalmam?

márc. 5. 02:56
 2/9 anonim ***** válasza:
42%

Kinyafogtad magad?

"20 eves vagyok es nincs eletem"

Oszt arrol ki tehet? Ki a banat nem hajlando felallni a szamitogep elol? Ki a fene fog helyetted elni?

"Apolom magam,adok magamra,edzek,tisztessegesen elek,megadom mindenkinek a tiszteletet,mi kell meg?"

HOGY KIGYERE A SZOBADBOL MERT AZ NEM A VILAG AMIT A SZAMITOGEPEDEN LATSZ!!!!!

márc. 5. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Szia. Remélem jóra fognak alakulni a dolgaid! Nekem a pszichológia tanulása segített (nem ilyen biokémia vagy ilyen távoli dolgok, hanem gyakoroltam magát hogy jobb gondolkodásmódom legyen és elfogadjam magam és világot.)
márc. 5. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Nyugalom minden rendben lesz. Írj, ha gondolod privátot 20l
márc. 5. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kettes.


Most olyan kedves leszek,mint te.

Te erzektlen majom,nem doglok egesz nap a szamitogep elott,szoktam edzeni.

Sosem voltam normalis emberek kozott,mindig en voltam a nevetseg,guny targya,megszolaltam mar egybol engem oltottak le meg mondtak,hogy kussoljak el,engem senki sem kerdezett.

Eltel mar az hasonlokat? Tudod milyen erzes? Foldbe tiporva lenni folyamatosan,lanyok altal lekoptazva lenni,nezni azt,hogy kassal foglalkoznak veled meg nem,es akkor ne erezd magad egy szardarabnak mikozben az apad nyomatja beled,hogy miert nem csajozok meg jarok bulizni?


Ha nem vagy tekintettel a masiknak a lelkivilagara,akkor meg tunjel el innen,mert nem kerek olyan verbeli gy*kerebol,mint amilyen te vagy,az osszes ilyen undok mocsok trollkodo komment hanyagoljon,normalis emberek valaszat varom.

márc. 5. 03:11
 6/9 A kérdező kommentje:

Negyes


Miert es mitol lesz majd rendben? Ez megy mar nem tudom hany eve. Hol lehet normalis emberekkel ismerkedni akik nem ez a nagykepuskodo,ki vagyok-mi vagyok nagymeno izek?

márc. 5. 03:13
 7/9 A kérdező kommentje:

Kettes.


Azzal egyet ertek veled,hogy nem minden az,ami latszik,foleg neten (netem nem is kicsit),de nem irtam olyat,amiben az all,hogy a szamitogep elott doglok es csak rinyalok,mintha valami discord moderator alkatu kocka lennek,akit napfeny nem erint a bezartsag miatt.


Nem,epp ez az,hogy probaltam mar ismerkedni,de nem jottek ossze a dolgok,leirtam mik voltak,ez azert erintett rosszul,mert igen is igyekszek tenni ezek ellen,de semmi latszatja nincsen az egesznek,engem akkor is lenez mindenki es akkor se kellek a kutyanak se.

márc. 5. 03:19
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: vannak hobbik, amelyek érdekelnének vagy amit szívesen kipróbálnál?

Szerintem olyan emberek csoportját is érdemes lehet keresni, akik hobbi-szinten, elmélyülten csinálnak valamit - bármit ami érdekel.

Ha becsatlakozol érdeklődés mentén szervezett csoportokba, ismerkedésre jó alap lehet a közös érdeklődés. Ha "már próbáltál hasonlót és nem jött össze" akkor is próbálkozz és ne add fel soha.

márc. 5. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

El kell kerülnöd egy értelmesebb közösségbe. Más munkahely, más város. Általában a kisvárosi gettókban jellemző az a viselkedés, amit említettél, a putris alja emberek között. Más helyen teljesen más. Amikor elkerültem párszáz kilométerre egyetemre, teljesen más világ nyílt meg előttem. Normális, értelmes, kulturált emberek között mintha kicseréltek volna. Senki nem basztatott. Külföldön is dolgoztam, ott is megtapasztaltam a más életszemléletet, más

hangulatot. Próbáld ki magad egy más közegben. Legyél nyitott, mosolygós. Bár sosem voltam kezdeményező típus, legalább mosolygós próbáltam lenni és így mindig akadt, aki normálisan állt hozzám, esetleg még barátkozni is akart.

márc. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!