Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Félek attol hogy valaki...

Félek attol hogy valaki felismer az utcán és szégyellem felvállalni, ha naoszemüvegben járkálnék furcsa lenne?

Figyelt kérdés
márc. 5. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel süt a nap, nem lenne 😎
márc. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi történt? Mi az oka annak, ha valaki ilyen borzasztóan szégyelli magát? Lehet, hogy nem is kellene. Talán tudnának neked segíteni/tanácsot adni.

Az igazság az, hogy a napszemüveg kevés. Ha meglátsz egy ismerősödet az utcán napszemüvegbe, nem ismered fel? De igen. Nem tudom mi lehet a pontos oka lehet, hogy nagyobb önbizalmat, bátorságot kölcsönöz, de sajnos fel fognak ismerni....

márc. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt? Börtönben voltál? Vagy éppen azt akarod elkerülni, hogy oda kerülj? Írhatnál kicsit többet.
márc. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
erős szociális szorongásom van
márc. 5. 13:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Nos értem kérdező, és sajnálom. Ha úgy jobban érzed magad, akkor viselj napszemüveget! :)
márc. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A napszemüveg csak a szemedet (az arcod kb. egy negyedét) takarja.

Én nagy szemüveges vagyok, de ilyen esetben csak akkor hordanám ha kerülni akarnám a szemkontaktot, mert mondjuk félek az emberek szemébe nézni, vagy meglátnák hogy szomorú a szemem, stb.

márc. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan hordhatod. De akár maszkot is tehetsz, ha úgy jobban érzed magad, ma már nem lepődnek meg az emberek semmi ilyesmin. Amúgy mindenki el van foglalva saját magával, az embereket nem nagyon érdekelnek más emberek, legalábbis a többség csak magával foglalkozik.
márc. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Spotlight effect - Ha megy az angol, olvass utána, mit jelent. A lényeg, hogy az emberek jelentős része azt hiszik, a reflektor folyton rajtuk van és mindenki velük van elfoglalva, holott meglepődnének, mennyire a kutyát nem érdekli, hogy ők maguk mit csinálnak, hova mennek, mit viselnek. Főleg ha nagyvárosban élsz, ahol az emberek folyton mennek valahova - nagyon, vagy kevésbé sietve.
márc. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
márc. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
márc. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!