Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Éreztetek már így ?

Éreztetek már így ?

Figyelt kérdés
Volt már veletek úgy, hogy olyan társaságba keveredtetek, hogy azt éreztétek hogy nem vagytok egy "súlycsoportban" a társasággal? Mi miatt éreztétek ezt?
márc. 6. 07:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Anyagilag nem voltam egy szinten velük.
márc. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Felfogásban nem voltam velük egy szinten. Még a középiskolás éveim alatt,már akkor utáltam a közösségi médiát, ahogy most.

Csak egy facebookot használok, de azt is csak a kommunikáció miatt. Dehát az ember nem válogathatja meg az osztálytársait.

márc. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazi aljanép, csórók munkatársak közt vagyok, ahol a harácsolás a menő.
márc. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Velem, sajnos, többször volt már ilyen.

Általánosban, magam sem tudom már hogyan, de belekerültem egy menőbb társaságba, aminek közel 2 évig voltam tagja; felső utolsó két évében. Tök jókat beszélgettünk, belsős poénok is voltak, jóban voltunk, meg mindenki figyelt a másikra, bár egy ponton úgy kinőtte magát a dolog, hogy az utóbbi nem mindig volt igaz. És akkor kezdtem érezni, hogy picit kilógok onnan. Témáink sem voltak már annyira egyezőek, az igazi "nagymenők" is odaszabadultak, én meg attól a "poszttól" mindig is távol álltam. Mivel szürke kisegér voltam.


Sport egyesületből is nagyon kilógtam, mert hiába nem álltunk rosszul anyagilag, ott mindenki elég szépen vastag pénztárcával rendelkezett. Annyi pénzt költöttek a sportra egy hónapban, ami nekünk/nekem azért nem ment volna nyugodt szívvel. Most ilyen alsó hangon 30-40 ezrekre kell gondolni, még a vírus előtti időkből.


Gimiben a felfogásom miatt nem voltam egy szinten az osztállyal; én sem voltam aktív a közösségi felületeken, nem is szerettem őket. Ez amúgy most sem változott sokat. Pont a napokban kaptam meg, hogy milyen gáz, hogy nincs rólam kint kép... Én nem ezt érzem, de ez van.

Akkor gimiben az is nagy különbség volt, hogy engem sosem érdekelt a piálás, bulizás, pasizás, és ezzel, rajtam kívül, alig volt így más.

márc. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves 3 as valami hasonlót érzek én is. Mit tudsz csinálni annak érdekében hogy mégis a jó viszony meg legyen, sok időt vagytok együtt mégiscsak munkatársak
márc. 8. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!