Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Éreztétek már úgy, hogy...

Éreztétek már úgy, hogy sehova nem tudtok beilleszkedni?

Figyelt kérdés

Konkrétan úgy érzem, sokszor átnéznek rajtam. Két hosszútávú munkahelyem volt, nem igazán leltem meg a társaságom, pedig voltam én is csapatépítőn nem egyszer. Haverjaimat én építettem le,mert mindig csak én nyitottam feléjük.

Nagyon igyekszem pozitív lenni, járok bulizni, koncertekre.

Sokszor még ezen az oldalon is, ha adom egy jó választ, az utánam következő ugyan azt írja, ő nagyon fel van pontozva, az én válaszomra senki nem reagál.


Ennyire láthatatlan volnék? Jól esne pár biztató szó. Fiatal vagyok egyébként, 25 éves.


febr. 21. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Jarj bulizni,tarsd tavol magad a rad rossz hatassal levo emberektol. Majd lesz valaki,akivel jol meglesztek.
febr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Én sem tudok. Ezért dolgozom már néhány éve olyan helyen, ahol lényegében egyedül vagyok, nem igazán kell alkalmazkodnom senkihez.
febr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem.
febr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Mindig meg van az oka, hogy kit miért kedvelnek. Általában a jó humorú emeberek kedvelik a legjobban.
febr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Igen, de leszarom.
febr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Egész életemben ezt éreztem, igen.

Kisebb társaságokban éreztem volna jól magam, de ez nem tudott megvalósulni, mert akikkel megtaláltuk a közös hangot, ők tíz-húsz fős, harsány csoporthoz csatlakoztak inkább.

febr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de jobb magányos harcosnak lenni.
febr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ellkenkezőleg. Mindenhová be tudok illeszkedni, de igazából mindenhol magányos vagyok. Annyira nem zavar.

Egyedül a legjobb, ilyen munkahelyet is keresek.

febr. 22. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7. Hozzászóló, szerintem csak félelemből hitetted el magaddal, hogy jobb magányos harcosnak lenni.
febr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen,mostanában nagyon.
márc. 24. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!