Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 40 vagyok, hogy kezeljem le...

40 vagyok, hogy kezeljem le hogy már nem az első alkalommal 18-20 éves csajszik bácsinak neveztek és csókolommal köszöntek? ti mit éreztetek mikor először ilyen történt veletek?

Figyelt kérdés
2022. nov. 7. 18:36
 1/9 Senior Séf ***** válasza:
99%
Szar dolog volt, de lassan beletörődtem. Sajnos az orvostudomány mai állása szerint a hosszú élet egyetlen lehetséges módja, ha megöregszik az ember. D
2022. nov. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Ne félj, ha 40-es Chad lennél, akkor csorgatnák utánad a nyálukat.
2022. nov. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Te amugy minek látod a 60 éveseket?
2022. nov. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Elfogadással !


Az öregedés az élet velejárója.


Örülj neki, hogy nekünk már kevesebb van hátra! :))

2022. nov. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Jó napot uram/ asszonyom, szerintem jó válasz.
2022. nov. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

Én abban a fura szituációban élek, hogy a dohányboltban személyit kérnek, de tízéves kölykök magáznak (30-hoz közelítek).

Én mindig visszamagázom őket, általában vagy összezavarodnak, ami vicces, vagy örülnek neki, hogy ennyire "felnőttnek" nézem őket.

Ilyen életkorral már nagyon nem a te pályád amúgy a 18 éves csitri, szóval joggal magáz. Nem idős vagy, csak érett középkorú. Nem kezdhetsz 18 éves lánnyal, akkor se, ha jól néz ki, tök jogosan magáz, én is magáztam anno a negyveneseket, hogy egyértelművé tegyem, hogy NEM, a kapuzárási pánikja nem tartozik rám.

2022. nov. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért a magázás meg a bácsizás, csókolommal köszönés nem ugyanaz a kategória. Engem is irritál.

N

2022. nov. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
azt már nagyjából megszoktam amikor a kisgyerekek bácsinak neveznek meg ilyesmi, de nemrég egy 20-22 év körüli srác kérdezte meg hogy tegezhet e, na az érdekes helyzet volt, pedig nem nézek ki öregnek, és csak 25 éves vagyok 😅
2022. nov. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ilyen 20-23 évesen én még tökre gyereknek éreztem magam, hiába dolgoztam meg éltem külön. Szóval ja, magáztam a harmincasokat bőven, nekem ők felnőttnek tűntek. Most 28 vagyok, a harmincas korosztállyal barátkozom, és van, hogy lemagáz egy huszonpár-éves... Én nem haragszok rá emiatt, emlékszek rá, milyen.

Bácsizás szerintem inkább műveletlenség, talán az Uram a helyes megszólítás ilyenkor. Mondjuk attól én is kivagyok, mikor munkám során huszonévesek Hölgyem-eznek, akkor már inkább bemutatkozok nekik, aztán szólítsanak a keresztnevemen.

2022. nov. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!