Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Illene a fodrászomnak mondanom...

Illene a fodrászomnak mondanom hogy boldog nőnapot?

Figyelt kérdés
Pont nőnapra kaptam időpontot nála, férfi vagyok. A viszonyunk teljesen semleges, nem nagyon szoktunk beszélgetni semmit, csak ő kérdez a hajammal kapcsolatban egy-két dolgot és ennyi. Közel 10 éve járok hozzá. Borravalót nem szoktam adni.
márc. 7. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
30%

Igen, illene.

A végén 500-1000 forint borravalóval.

márc. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Ez is csak egy illedelmes gesztus, mint a Szia, hogy vagy? Megemlítheted, ha gondolod
márc. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Hozzá jársz, borravalót nem adsz - ez szerintem is helyes, normál manapság - de nőnap alkalmából, különösen, hogy aznapra van idópontod lehetne adni egy apróbb de jó csokit pl. ami jelképes értékű, de nem gagyi. Emellett egy figyelmes gesztus, ajándék nélkül is "boldog nőnapot" kívánni. Kevesebb nem leszel tőle és lehet mindkettőtöknek kicsit jobb napja lesz.
márc. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Darius- ***** válasza:
91%
Mondhatod akár idegennek is az utcán. Én szoktam csak úgy. Költeni rá megint más, aki jól keres tegye.
márc. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell neki adni semmit, ha amúgy nem szoktál, borravalót sem, de köszönteni azért szerintem nem egy nagy cucc.
márc. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%

Én úgy jártam, hogy családon kívül, idegen nőknek mondva mintha azt jelezték volna vissza, hogy nem esik jól nekik.

Lehet családtagoktól szokás csak ez.

márc. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
Elnézést hogy úgy jártam jópár nő esetén, ezért lepontozás a büntetésem, de nem tehetek róla.
márc. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Van egy kasszás fickó, akivel már látásból ismerjük egymást, sokszor vásárolok nála.

Ma reggel boldog nőnapot kívánt, jól esett :)


Nyugodtan kívánj neki csak úgy boldog nőnapot, esetleg egy csokit vagy valamit vihetsz neki, ha szeretnél.

márc. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Darius- ***** válasza:
7 Igen. Néhánynak nem tetszik. Anyám szerint kommunista ünnep. Amúgy tényleg az, de mára megváltozott a szerepe.
márc. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!