Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek a fodrászom utál...

Szerintetek a fodrászom utál engem?

Figyelt kérdés
Fél éve kezdtem el járni egy másik fodrászhoz, festetni meg kicsit vágatni. Eddig a négy alkalommal amikor mentem, mindig lemondta 1-2 nappal előtte, és áttette másik napra. Csak a legelső alkalommal nem. Ezért érdekes. Lehet hogy azért csinálja hogy ne járjak hozzá? Vagy tényleg mindig közbejön neki valami? Amúgy amikor ott vagyok, tök kedves, meg tökre jól elbeszélgetünk, illetve szépen dolgozik. Lehet másik fodrász után kéne néznem? Ha nem akarja valamiért hogy járjak, én nem akarok teher lenni, meg nekem ae jó hogy mindig lemondja.
2023. júl. 10. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Hallottam már olyanról, hogy előrébb veszik azokat akik nagyobb borravalót hagynak. Aki nem ad, annak átteszik az időpontját.

Na de az is lehet, hogy tényleg ennyire elfoglalt, szétszórt.

2023. júl. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam, köszi. Akkor lehet a borravalóval van gond.😬
2023. júl. 10. 12:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat ja, eleg fura. Ha legkozelebb is lemondja, kerdezz ra, aztan nezz masikat, ha ugy van. Nyilvan ilyenkor mindent az idoponthoz igazit az ember, szoval az utolso perces valtoztatasok kellemetlenek tudnak lenni.
2023. júl. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kozmetikus csinálta ugyanezt. Nem jártam gyakran hozzá és szerintem ezért inkább tett olyan kuncsaftot az én időpontomra, akik többet járnak oda és máskor nem volt jó nekik.


Először azt írta, hogy nem érzi jól magát, menjek már másik időpontban, mondtam, hogy oké, de amikor mentem és megkérdeztem, hogy jobban van-e, azt se tudta miről beszélek :D ...


Utána azt írta, hogy véletlenül két embert írt ugyanarra az időpontra, ha nem gond, menjek már egy másik időpontban, mondtam, hogy jó.


Utoljára meg csak annyit írt, hogy neki mégse jó akkor, majd hívjam már fel másik időpontért, mert egyelőre nincs szabad helye.


Hát itt döntöttem el, hogy ezzel így csak a bajom van, mert nem lehet hozzá igazítani semmit, kerestem mást.


Eddig ő egyszer se mondta le az időpontot, pedig hozzá se járok gyakran.

2023. júl. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!