Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 20-25 közötti fiúk, lányok...

20-25 közötti fiúk, lányok szabadidőtökben miket szoktatok csinálni, mennyire vagytok társasági emberek?

Figyelt kérdés

Hétvégéiden mész társaságba vagy inkább otthon pihensz?

Jelenleg van párkapcsolatod?


márc. 10. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Inkább itthon pihenek pedig itt ahol lakom van egy hely ahol teljesen ingyen ihatnék, ehetnék. Nem vagyok társasági ember. Szabadidőmben filmeket nézek, szerelem a projekt autómat, autózok, zenét hallgatok, el látom a ház körüli melókat. Néha kimegyek a benzinkútra ismerősökkel enni valamit mert ott nincs annyi marha mint egy szórakozóhelyen vagy át megyek valakihez beszélgetni/kávézni


22f

márc. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Barátokkal szoktam programokra járni (nagyon sok ilyen "randiféle" program, pl piac, zsibvásár, túrázás, sétálás, kávézás, brunch, ikeázás, stb), sok időt töltök egyedül (olvasás, főzés, relax, stb), családi program is minden hétvégén van valami.

23, szingli

márc. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pont egy jó intervallumot választottál ki, mert voltam minden :D


20 évesen gimis voltam (évismétlő voltam, azért nem ballagtam még el). Az volt a végzős évem, szóval jóval kevesebb órám volt. Számítógépeztem, a legjobb barátmőmmel mászkáltam, osztálytarsakkal jártunk bulizni.


21-24 éves koromig egyetemista voltam. Haverokkal lógtam, számítóztam, bulikba jártam, kevesebb szabadidőm volt, mert több volt a sulis dolog.


24 és 25 évesen dolgoztam. Ott inkább csapatépítőkre mentem, hétvégén szerettem itthon lenni, pihenni.

márc. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem vagyok társasági ember.


Szabadidőmben a könyveimet, novelláimat írom.


Ha úgy alakul itthon edzem.


Pár napja pedig elkezdtem a koreai nyelvet tanulni, egyenlőre autodidakta módon - később majd magántanárral.

márc. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Félig-meddig társasági ember vagyok. Bár most épp baromira elfoglalt és kaotikus az életem. 22 éves vagyok, levelezős MSc-t csinálok péntek-szombat, hétköznap dolgozom. Egyébként meg igyekszem minél többet kimozdulni, időt tölteni a szeretteimmel, találkozni régi barátokkal, hobbikat űzni, legalább a sportot stb. De gyakran nincs rá energiám és csak filmezek.


Boldog, hosszútávú kapcsolatban élek.

márc. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sorozatot nézek, olvasok, mindkettőt elsősorban célnyelveken, autodidakta módon tanulok nyelveket, GyK-n és reddit-en olvasgatok, előbbin válaszolgatok is. Vagy telefonon játszom, 1-2 szaktársammal írogatok. Elvétve én is írok történeteket, de már koránt sincs rá annyi időm, mint azt szeretném.

Hétvégente a fentebb említettek családi kirándulással (a szüleimmel) egészülnek ki, vagy nagy ritkán az unokatesóimmal van valamilyen programunk. Az általában szabadulószoba, társasjáték est, vagy bowling, vagy ezek mixe.

Ha úgy van, akkor egyetemi programokon veszek részt pluszban.


Sosem voltam az a bulizós, szórakozóhelyre-járós fajta, így ezek nem is hiányoznak, de a barátok igen. Az utóbbi, nem is tudom, talán 3 évben, kikopott mindenki, szóval jelenleg 0 a társasági életem. Pedig lenne rá igényem, főleg a 20 körüli énemhez képest. Nem azt mondom, hogy mindennap vágynék valamire, de a heti 1-2 program igenis jól esne. Akár mozi, utána meg egy könnyedebb vacsora mellett kitárgyaljuk a látottakat, vagy "csak" egy kávézós találkozó, vagy egy kiadósabb, hosszabb kirándulás.

Nincsen párkapcsolatom, és eddig még nem is volt. Sokáig begubódzva is éltem, igényem sem volt rá, és most sem igazán tudom eldönteni, hogy szeretnék-e egyáltalán.

23/L

márc. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Iszok .
márc. 24. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!