Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miskolcon tudtok olyan helyet,...

Miskolcon tudtok olyan helyet, ahol új embereket lehet megismerni?

Figyelt kérdés

Nem mondanám magam zárkózottnak, de a legnyitottabbnak sem, inkább a kettő között vagyok, viszont szeretnék új embereket megismerni.

1,2 haverom van, akikkel elvagyok, de mindenképp szeretném szélesíteni az ismeretségi kört. Kíváncsi vagyok a válaszokra. Ha valaki tud ilyen helyeket mondani, akkor azt megköszönöm.



márc. 15. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Mondjuk kocsmában nem érdemes, tele van igénytelen emberrel.
márc. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
van kedved haverkodni? elég fura emberke vagyok kinézetre pedig bővel átlag alatti?
márc. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám, hogy járj el valami olyan programra ami a hobbid és úgy. Miskolc ilyen szempontból rettentő rossz hely. Viszonylag kevés ember van nagy helyen, nehéz megtalálni azt akit kéne. Kocsma nincs, ami meg van oda úgyis mindenki az ismerősével megy, egyéb program csak ritkán, de koncertekre is haverokkal mennek...
márc. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%

Miskolccal az a baj, hogy nem lehet az utcán, vagy közös programokon ismerkedni, még a kutya sem szól hozzád. Meg tele van a város igénytelen emberekkel főleg őket látod a szórakozóhelyeken.

Én szerencsi vagyok, de ég és föld a kettő. A zempléni emberek sokkal nyitottabbak, közvetlenebbek, ez a miskolciak többségére sajnos nem jellemző.

Ha szeretsz kirándulni, jelentkezz valami közösen szervezett programra pl Bükki Fiatalok Természetjáró Egyesülete vagy ilyesmi.

Az a lényeg, hogy olyan program szervezést keress, ahol hasonló érdeklődésű embereket találhatsz, de gondolom ezt te is tudod. És légy nyitott, szólítsd meg te az embereket, mert lehet, hogy sok a magánakvaló ember, de ha te teszed meg az első lépést, akkor több esélyed van.

ápr. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!