Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiatal szegedi lányként...

Fiatal szegedi lányként szeretnék megismerni új embereket (?)

Figyelt kérdés

Szegeden élő lányok/fiúk, van-e kedvetek dumálni, akár meginni valamit vagy ilyenek? Alapvetően nincs problémám az ismerkedéssel, de az elmúlt időben annyira beszűkült az ismeretségi köröm, hogy új emberek társaságára vágyom. Itt, gyiken sok jó tapasztalatról olvastam, veszíteni nem veszítenék semmit :)

Rólam annyit, hogy 24 éves egyedül élő, dolgozó és tanuló lány vagyok, a többi meg úgyis kiderülhet, ha dumálunk. Elsősorban nem párkeresés céljából írok ide, azonban nem is zárkózom el ettől!


Nahali :)



#ismerkedés #Szeged #Megyünkanyugiba #Aztánmindenjólesz
2022. máj. 11. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
mennyi?
2022. máj. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Hogy nézel ki?
2022. máj. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
Hö'?
2022. máj. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Én szívesen beszélgetnék:)
2022. máj. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
29%

Szia😊 Én úgy is Szeptembertől, ha úgy adja az ég, ott fogok tanulni Szegeden és jó lenne valakit ismerni, barátkozni.😊


23L

2022. máj. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hey

Szintén szeptembertöl (ha minden jól megy) szegeden fogok lakni, bárkit szivesen megismernék

2022. jún. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!