Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért baj ha egy ember nem...

Miért baj ha egy ember nem társaság kedvelő?

Figyelt kérdés
Miért olyan fontos a szociálizáció?
márc. 19. 15:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kinek baj?
márc. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj.
márc. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mert az ember egy idő után minden szempontból igénytelen lesz ha nem szocializálódik
márc. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, nem mindenki egyforma.
márc. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A többi embernek baj, ha nem olyan nyitott a személyiségem.. De én nem is akarok nyitottabb lenni. Általában munkahelyen is nehezebb a belilleszkedés, meg interjúk során sem vagyok az a nagyon nyitott személyiség.

Engem néha a társaság jobban lefáraszt, mint bármi más. Ezen sajnos nem tudok változtatni.

Szimpla kérdés volt, hogy miért baj az embereknek ez? Én úgy látom zavarja őket ha valaki nem az a társaság kedvelő típus..

márc. 19. 15:33
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Számomra unalmas az ilyen ember, akivel nem tudok jót dumálni, de főleg hülyülni. Attól függetlenül, hogy nem kedvelem emiatt még nem utálom.
márc. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert undorító módon bele akarnak mászni más ember intim szférájába. Nekik nincs életük, hát a máséban akarnak kutakodni.
márc. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Értem a viccet meg tudok én is hülyülni, de inkább a hozzám közel állókkal..


Persze valószínűleg engem is uncsinak tarthatnak mert nem sztorizgatok, meg jópofizok.

Ezektől a hideg is kiráz .. :(

márc. 19. 15:42
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én még mindig inkább azt vallom, hogy legyél ilyen, semmint aki társaságban megjátssza a bazárit, előadja magát ez a ki vagyok, mi vagyok. Az ilyet ki nem állhatom.
márc. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem annyira nem megy a szinészet.. És eddigi tapasztalataim során azt vettem észre, hogy aki szocializálódik vagy nagyon egy társaság részévé akar váli az inkább egy maszkot vesz fel, vagy "lefarag magából", hogy be tudjon illeszkedni egy közösségbe...
márc. 19. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!