Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van kózületek olyan aki kívül...

Van kózületek olyan aki kívül állónak érzi magát rajtam kivül? Pl szeretek egyedül lenni, persze anyám meg online chatelek más emberekel és az jó de élőben nem anyira vagyok társaság kedvelő, néha igenylem masok társaságát.

Figyelt kérdés

2020. aug. 27. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem ez az, hogy intovertált vagy. Sok ilyen ember van és ez nem negatív tulajdonság, ha esetleg azt hinnéd. Teljesen normális. Más intorvertált emberekkel nagyon jó barátságokat tudsz kötni.
2020. aug. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Rám is igaz. Jól elvagyok a barátaimmal és a kollégáimmal de a legjobban azt szeretem ha csak hallgathatom amit beszélnek és nem kell beleszólnom.
2020. aug. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Hasonló vagyok.
2020. aug. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen vagyok mint a 3-as! Végtelenül csendes vagyok pl munkahelyen is de ha van olyan kolléga akivel el lehet dumálni akkor persze beszélek! Sokszor én is hallgatom hogy a többiek beszélnek! Néha én is úgy érzem jó lenne egy jó társaság de általában itthon vagyok és elvagyok magamba vagy eldolgozgatok egyedül itthon! Kicsit én is kívülállónak érzem magam!
2020. aug. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hm értem jó látni hogy vannak hasonló tulajdonságu emberek mint én de szerintem ez normális, mi ilyenek vagyunk :)
2020. aug. 28. 16:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!