Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mik azok a hobbik, amiken...

Mik azok a hobbik, amiken keresztül sok korombelivel (20-25) ismerkedhetnék meg?

Figyelt kérdés

Mostanában egész magányosnak érzem magam, a barátaimnak nincs valami sok idejük így keveset ülünk össze, kapcsolatom nincs, szóval rengeteg a szabadidőm.


Mindig is szerettem új embereket megismerni, de random odasétálni valakihez az utcán nem az én stílusom, nekem ehhez kell valami kapcsolódási pont először, pl hogy közösen járunk valahova.


Gondolkodtam benne hogy belekezdek valami újba, mert a jelenlegi hobbijaim nem túl közösségiek, erre várok elsősorban ötleteket, hogy merre keresgéljek.



márc. 24. 08:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Van kedved baratkozni? Irj privatot.
márc. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%
Nyomjad az okostelefont mint a többi.
márc. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Társastánc, esetleg túracsoportok?

Vagy valamiféle tanfolyam.

Miket szeretsz/szeretnél csinálni?

márc. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igazából kb mindegy mit csinálok, mindenre is nyitott vagyok jelenleg :D
márc. 24. 10:39
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nincs a környékeden olyan apróbb bisztró, büfé, kisebb étterem, hasonló létesítmény, ahol társasjáték esteket rendeznek? Azok is jó bulik tudnak lenni, hátha neked is tetszene.
márc. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Menjünk el valahova
márc. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#6 Menjúnk, hova?
márc. 24. 22:16
 8/15 anonim ***** válasza:
Iratkozzál be valamilyen sportkörbe, olyanba, amit szeretsz csinálni. Jön a nyár, lehet evezni, télen megtanulhatsz síelni, menjél biciklitúrákra, vannak szervezett túrák is.
márc. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egyetemista vagy esetleg?

Ha igen írj rám!! A legjobb országos közösséget megmutatom neked😁

márc. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nyáron diplomázok, de addig egyetemista vagyok. Mesélj, 9es :D
márc. 26. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!