Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Jól gondolom vagy nem?

Jól gondolom vagy nem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú évfolyamtársam az egyetemen, akivel az elmúlt néhány félévben voltak közös óráink, de néhány szón kívül több kontaktba nem kerültünk, még csak köszönőviszonyban sem vagyunk. Viszont gyakran volt köztünk szemkontaktus (észrevettem, hogy órán nézett, folyosón). Kikerestem még anno a Neptunból a nevét, volt egy gondolatom, hogy bejelölöm, de aztán nem lett belőle semmi. A héten is láttam, hogy órán, amikor a mögötte ülő beszélt, akkor engem nézett, miközben totál arrébb ültem. Végzősök vagyunk, úgyhogy már nem számít, de ugye jól gondolom, hogyha akart volna bármit is tőlem, akkor lépett volna valamit? Vagy kinyomozza ő is a nevem vagy valami. Nyilván én is léphettem volna, de ez a vonat már elzakatolt.

márc. 24. 19:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
márc. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%

Benne van az is, hogy nem mert lépni.

Fejben meg lejátszotta, hogy milyen lenne ha te lehetnél a barátnője.

márc. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Még megszólíthatod. Komolyan, mi tartja vissza az embereket a kommunikációtól? Veszítenél vele bármit is??
márc. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hát az, hogy vége a közös kurzusnak és nem találkozunk többet.
márc. 24. 20:03
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A közös kurzusnak vége, hogy találkoztok-e az egy döntés kérdése.
márc. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Döntés?
márc. 24. 20:18
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
hat hogy akarsz e vele ismerkedni vagy nem 🤦🏽 jezusom..
márc. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
De az ismerkedés az egy kicsivel több faktorból áll, mint egy döntés, “jézusom🤦🏼‍♀️“. Például azt se tudom, van-e barátnője, lehet megkérdezném és fogalma se lenne róla, hogy engem nézett. Ezért írtam múltidőben, mert ez a hajó zátonyra futott.
márc. 24. 20:27
 9/19 anonim ***** válasza:
70%
Akkor meg engedd el ezt a kérdést. Ha nincs lépés egyik irányból sem akkor engedd el.
márc. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
57%
De most igazabol mit varsz akkor? most tolunk akarod tudni hogy vajon mi lett volna? vajon teged nezett? vagy mi xd.. Ha elkezdesz vele pl kommunikalni, akkor megtudod hogy van-e most valakije vagy nem. Mert innen nezve vagy azt varod hogy a szadba repuljon a sultcsirke vagy pedig nem is erdekel a fiu igazan. Dontes, amit kollega irt fentebb az pedig azt takarta, rajtad all hogy akarod-e meg latni de ahhoz nyilvan erot kene venni es odamenni hozza tarsalogni, vagy a neten rairsz esetleg tudomisen.
márc. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!