Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Jól gondolom vagy nem?

Jól gondolom vagy nem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú évfolyamtársam az egyetemen, akivel az elmúlt néhány félévben voltak közös óráink, de néhány szón kívül több kontaktba nem kerültünk, még csak köszönőviszonyban sem vagyunk. Viszont gyakran volt köztünk szemkontaktus (észrevettem, hogy órán nézett, folyosón). Kikerestem még anno a Neptunból a nevét, volt egy gondolatom, hogy bejelölöm, de aztán nem lett belőle semmi. A héten is láttam, hogy órán, amikor a mögötte ülő beszélt, akkor engem nézett, miközben totál arrébb ültem. Végzősök vagyunk, úgyhogy már nem számít, de ugye jól gondolom, hogyha akart volna bármit is tőlem, akkor lépett volna valamit? Vagy kinyomozza ő is a nevem vagy valami. Nyilván én is léphettem volna, de ez a vonat már elzakatolt.

márc. 24. 19:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
27%
Ja es jezusom 🤦🏽
márc. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Aki komolyan szeretne valamit tőled az előbb-utobb lepni fog es meg fog szólítani. Talán egyszer volt ilyen, hogy nagyon nézett egy srác egy buliban, nekem is tetszett, de nem jött oda. Barátnőm rabeszelt, hogy menjek oda hozzá, mert hogy hát végig engem bámult a fiú. Odamentem es hát a srác oda volt meg vissza, mert hogy hát úristen, de tetszek neki, hadd vegyen fel facen, instán, mindenhol, adjam meg még a telószámomat is beszélgessünk. Aztán kiderült hamar, hogy ő amúgy nem akar soha ujra kapcsolatot, mert az első baratnoje megcsalta fűvel fával, messze lakott meg dolgozott tőlem és mi van, ha majd én is megcsalom? Lelkileg meg agyilag nagyon nem volt rendben. Barátok maradtunk, nem lett köztünk soha semmi es a mai napig egyedül van a srác, pedig már jóval 30 fölött van.. szerintem soha nem is lesz senkije, 10+ éve azt a csajt gyászolja. Szóval nekem az a meglátásom, hogyha valaki nem lep annak oka van. Vagy ha felenk is, nem érzi azt eléggé, hogy kellesz neki, az pedig keves. Az ellenkezője is megtörtént, hogy egy srác jött oda, mikor néztük egymást es en nem leptem. Ebből mar lett kapcsolat, mégha egy idő után szakítottunk is más okból.
márc. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Pontosan ilyen válaszokat vártam és erre irányult a kérdés, nem a személyeskedésre. #14 Köszi!
márc. 24. 20:49
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem
márc. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
47%

De kérdező, ha 14# hasznos volt szerinted, akkor elismered, hogy rád is igaznak kellene lennie.

Téged érdekel a srác, ennyi erővel te is kezdeményezhettél volna.


Ja, hogy gondolom te neeem, hát az milyen dolog lenne.

Akkor integess a fiúnak, ints pát. Aki nem hajlandó lépéseket tenni semmiért, az nem tudom mit akar az életben bármit is.

Kemény felnőtt évek elé nézel, azt már most látom.

márc. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
58%
Kedves 17-es ugyanezt a fiúnak is elmondhatnád. Szerinted miért nem ment még oda a lányhoz? Oka van. Üdv, egy felnőtt
márc. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Kedves 17-es, figyelmesebben kellett volna elolvasni a kérdés alatti részt. Javaslom, tekints rá az utolsó mondatra, ha a jövőmet oly tisztán látod, vajon a leírás utolsó mondata hogy eshetett ki a látószögedből? Innen látszik, hogy valaki csak kötekedni jár erre az oldalra.
márc. 24. 21:17
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Velem is valami hasonló törtènt egyetem alatt. Egy fiú többször bámult a közös órákon és óra előtt a folyosón. De nem szólított meg, nem beszèlgettünk.

Később kikerestem a nevét a kurzuslistáról, rákerestem facebookon, ráírtam.

Azt mondta, fogalma sincs ki vagyok, nem vett észre engem egyik órán sem, nem emlékszik. Pár mondatot beszéltünk udvariasságból és kész. XD

márc. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
miert kell belemagyarazni a dolgokat ebbe? lehet tetszet neki a csaj de nem akart odamenni vagy ilyesmi. Vagy szimplan nem erezte azt hogy annyira odalenne erte ilyesmi..
márc. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!