Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez mi? Nem tudok eligazod...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mi? Nem tudok eligazodni az érzéseimen.

Figyelt kérdés
Van egy tőlem ~ tíz évvel idősebb srác, akivel eddig heti egyszer találkoztunk, látásból ismerjük egymást. Amikor összefutottunk, akkor olyankor megfigyeltem, hogy nézett, de ennek úgy önmagában nem tulajdonítottam jelentőséget. Úgy néz ki, hogy egy jó darabig nem fogunk találkozni és a múlt héten észrevettem, hogy ismét nézett és megszólalt bennem valami. Ha őszintén a szívemre teszem a kezem, akkor nem tetszik, tehát nem tudom hova tenni, hogy mi mozdulhatott meg bennem. Lehet, az, hogy tudom, nem találkozunk most sokáig és így reagálok?

márc. 28. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

Vmi magányos ember vagy aki a nagy semmikbe is regenyeket képzel be es arrol kérdései lesznek?

Kb mimt az öregasszonyok az erkélyen. Ha csak 1 embert látnak meg, már írnak a híradónak is.

márc. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezt egy hasznos válasznak gondolod?
márc. 28. 20:11
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Az volt a kérdés most ez mi? Ez öregasszony effekt.


Merengj tovább.

márc. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kicsit meghökkentő a stílusod, de neked több dolgod van vele, mint nekem. Legyen nagyon kellemes Húsvétod!😉
márc. 28. 20:29
 5/12 anonim ***** válasza:
13%
Te merengsz a semmin. En csak gyk -zom.
márc. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az érzések nem semmik. Megfejetni az érzéseinket szintén nem semmi. Gykzz tovább nyugodtan, csak ha lehet másik kérdés alatt!
márc. 28. 20:50
 7/12 anonim válasza:
100%
Tetszik neked valaki, de semmi nem tortenik. Ha latnad minden nap, azert szenvednel. Ha nem latod, azert gondolkozol.
márc. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy nem tetszik, ezért nem értem.
márc. 29. 00:30
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi se értjük.
márc. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Kérdezz meg róla egy pszichológust


Ezt most nem bunkóságnak vedd, vagy ilyesmi, ők arra szakosodtak, hogy megfejtsék a hasonlókat

márc. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!