Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok a TikTok-ról?...

Mit gondoltok a TikTok-ról? Milyen a hatása az emberi kapcsolatokra, avagy a szocializációt hogyan befolyásolhatja?

Figyelt kérdés

Szerintem katasztrófa.


Bár van előnye. De dszerintem a "magyar tiktok" lájvolói messze az alját képviselik.



ápr. 1. 21:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom de szinte mindig tojásfejűek vagy ilyen jóllakott óvodás fejűek csinálják a show-t a tiktokon, csajok se sokkal jobbak.
ápr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Fél éve egy haverom mondta mennyire jó nézzem meg.Sajnos regisztráltam.

Azóta az összes időmet elviszi lassan sunyi módon elfoglalta az életem.Még a facebook youtube se kötött le ennyire.

ápr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
66%
Egy szóval???Erkölcstelen!De nem is arra lett kitalálva ami ott folyik.
ápr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%
Én ritkán nézek fel Tiktokra, úgyhogy rám pl nincs negatív hatása.
ápr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Tudom mire lett kitalálva, meg nem a háttere most a fókusz.


Igazából ami pozitív;

- igenis vannak jó tartalmak, alkotók

- alapjában véve a rövid videók, csattanóval, ismeretterjesztéssel stb. nem rosszak.

- "betörtek" rétegemberek, nézetek. Értem itt pl. A komcsitól a szélsőjobbost, monarchistát.

- összeköti az embereket.


Ami hátrány:

- cenzúra. Alkotók is írták, hogy kb kikapcsolták a szűrést, mégis tiltja a kommentárt. Bezzeg - főleg nők irányában - az előbbit.még kiszűri, addig egy szexist, perverz beszólást simán megenged.

- kondicionál a rövid videókra, a tartalomra.

ápr. 1. 21:34
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
A tik-tok táncosokat nem tudom kiszűrni.10ből-7 vmi hülye liba egy bugyiban,álló mellbimbóval ráz kettőt a seggén+nyújtogatja a nyelvét.A szemei meg felakadnak mintha élvezne.Okádék az egész.
ápr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
21%
Passz.
ápr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

#6:

Az ilyenek már a face-en is egyre terjednek, nekem orrba-szájba nyomja a reels & shorts-ba az ilyen 13 éves hülye Dél-Amerikai meg mittudomén milyen országbeli Insta-picsákat, akik pontosan annyit csinálnak, amit te leírtál, és közben olyan fejet vágnak, mintha komolyan be lennének ekizve. Egy szánalom.

ápr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

#8


A Facebook (és insta, ami.ugyanaz) nyilván leutánozza a TikTokot funkciókban, látva a nagy előrenyomulásukat.


Sőt, bizonyos fokig adatmegosztás is van köztük. Pár napig volt TikTokom és ha lenne fésze/ instám vehettem volna fel ismerősöket, meg ilyenolyan szinkronizálás.


Ugyanannak a Leviatánnak a feje.

Most röhöghettek, de ennek közép távon az lesz a megoldása, hogy törölni a közösségi platformokat és eldobni az okostelót.


Nem vagyok "boomer". Viszont ha most lennék tini, és főleg tini lány én napok alatt pervertálódnék.


Rendkívül káros.


De azt azért hozzá kell tennem, hogy a felhasználók (emberek) értelmi, minőségi romlása js egy faktor.

Mikor én középiskolás voltam, egy egyetem előtt álló leányzó kategórikusan és hangosan kijelentette iskolabuszon, hogy NEM fog fészbukra regelni.


Most 18, de 14 éves se, simán bekamuzza, hogy 20. Élő lájvban...


Ezt sem tartanám feltétleb problémának, mert tegye fel a kezét, hogy ki nem flörtölt, ismerkedett, vagy szórakozott, vagy nézett +18as tartalmat "anno".


Most az egész valahogy tényleg erkölcsileg csesződött el.

ápr. 1. 21:59
 10/26 K.O. ***** válasza:
100%
nem is az a nagyobb baj hogy mik mennek tiktokon, hanem hogy ez a sok f4szság mennyi embernek tetszik, mert nem csak nézik, tetszik nekik, kérdeztem
ápr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!