Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok a TikTok-ról?...

Mit gondoltok a TikTok-ról? Milyen a hatása az emberi kapcsolatokra, avagy a szocializációt hogyan befolyásolhatja?

Figyelt kérdés

Szerintem katasztrófa.


Bár van előnye. De dszerintem a "magyar tiktok" lájvolói messze az alját képviselik.



ápr. 1. 21:19
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
17%

Mondjuk ha normális dolgokat nézel, akkor az algoritmus is inkább olyanokat mutat.

Érdekes, én receptes videókat, meg DIY cuccokat szoktam látni, nem seggrázó ribiket meg liveozó elmebetegeket.

ápr. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

#11


Már vártam az ilyen kommenteket.


Régen én is így gondoltam, de a franc tudja már mi alapján.megy az algoritmus.


Pl. Kipróbltam az Instagramot is. Reklámazonosítoknál vagy hol nagyjából a nem végigolvasott listámból 70% tuti szóban hangzott el.

ápr. 1. 22:46
 13/26 anonim ***** válasza:
32%
Összességben a közösségi média van rossz hatással az emberekre. Elb@szott eltorzult világ már ez.
ápr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Gondoljatok bele. Én Z generációs vagyok. Én nár nem, de sok volt gyerekkori barátom, a fodrészom, a mindenkim kb. 10 éve fészbukozik.


Micsoda infó lehet ott is nár.


Jól jön majd a kreditrendszernél.

Márakitől lehet levonni....

ápr. 1. 22:57
 15/26 anonim ***** válasza:
88%

Én több mint 10éve fészezek, de évek nem posztolok semmit és vagy 8éves prof képem van, mert valahogy ma már nem a legkevésbé látom értelmét, hogy úgy mond ott éljem az életem. Ez a szám pedig tökéletesen tükrözi a mai világot.


https://www.youtube.com/watch?v=Bb-X6uB0XUQ

ápr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
39%
Nem vagyok regisztrálva, néha felnézek, de nem sokáig tud lekötni. Fél percben nehéz értékes tartalmat nyújtani.
ápr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

"A tik-tok táncosokat nem tudom kiszűrni.10ből-7 vmi hülye liba egy bugyiban"


Érdekes, nálam nem. Ne nézd végig, Tekered gyorsan tovább. Ha nézed, még többet fogsz belőlük kapni.

ápr. 2. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb döntés volt pár hónapja megszabadulni az apptól. Elvette az időm. A figyelmem. Hosszú távon nehezebben koncentráltam, és ez kihatott a munkámra is.


Mióta töröltem, 2 hét alatt minden helyreállt.

ápr. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz a véleményem róla, mint a többi hasonló platform-ról. A klasszikus értékeket, beszélt és írt nyelvet, emberi kapcsolatok minőségét hihetetlenül rombolja.


Még egy facebook féle közösségi oldallal valamilyen szinten tudok azonosulni, de a tiktok, insta és hasonlók már abszolút értelmetlenek szerintem. Közben persze értem, miért mennek nagyot.

ápr. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Pont nemrég láttam egy hosszabb ellemzős yt videót. Ott megemlítik, hogy mostanra az átlagember általános figyelemfókusz ideje 8 mp körül van (és odarak egy aranyhalat is találó illusztrációként). És akkor itt a gen z akik ennek az egész tik toknak a célcsoportjai. Alapból is rengetegen figyelemzavarosak, ezek az 5-10 mp-s videók csak tovább rontják a helyzetet. Aztán akadnak még egyéb bajok (meg pár előny is), de azokról már nagyrészt írtatok.
ápr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!