Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan hozzam vissza a jókedve...

Hogyan hozzam vissza a jókedvem? Nagyon félek, hogy mindenki "elkopik,, mellőlem!

Figyelt kérdés
Valahogy nincs már kedvem a telefont se felvenni ha csörög. Állandóan hiányzik valaki, de ha talira kerül sor azon a napon anyám mindig szervez valami programot, mindenki azt hiszi, hogy le akarom koptatni pedig nem igaz csak a sok spontán program miatt nincs időm sajnos a magánéletemre. Kopnak ki a barátok, pasik mert azt hiszik le akarom rázni őket pedig ez nem igaz, de anyám azt mondta hogy ő se ugy tervezi de tényleg mindig akkor rángat el programra amikor nekem talim van, pedig mondta hogy ő se tudja miért mert én nem mondom neki hogy talim lesz, csak mikor kinyögöm hogy ma talizok egy pasival azt mondja hogy de ma ide megyünk oda megyünk. Már nagyon szar hogy nincs időm semmire, senkire ha meg nem megyek a programra akkor megbüntet hogy nem telefonozhatok nem csinálhatom akkor még jobban azt amit akarok. Nagyon nem értem ezt.

ápr. 7. 07:39
 1/8 A kérdező kommentje:
olyan életunt lettem. Nem hoz lázba semmi mint régen, pedig itt vagyok 19 éves.
ápr. 7. 07:40
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Miért kell lemondanod a megbeszélt programodat ha anyád spontán programot szervez? Megmondod anyádnak hogy programod van…
ápr. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De hiába mondom, ő makacs...
ápr. 7. 07:48
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem meg a sok elnyomástól már nincs lelkierőm semmihez.
ápr. 7. 07:50
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

És már ki is égtél 19 évesen.

Gratulálok! :(

ápr. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19 évesen már fel is adtad és elfáradtál? LoL. Hát ha szenvedni akarsz akkor ücsörögj otthon és nyivákolj, ha nem csinálsz semmit akkor nem történik semmi. Embereld meg magadat és csináld azt amit akarsz amihez kedved van és mondj anyádnak ellent, ne legyél egy papucs!
ápr. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
jó, akor nem mondod, hanem csinálod, fogod magad, kisétálsz az ajtón, el a megbeszélt találkozódra, anyuci meg programozhat magában. rég le kellett volna válnotok egymásról, de ha te nem vagy hajlandó, ő meg megrekedt, akkor az úgy nehéz.
ápr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó de nincs saját keresete és elveszi a telóját. Ne a csajszit cseszegessétek itt az anyja a felelős. Saját keresetre és önállóságra kell hajtani minél előbb, mert ilyen anya mellett be fogsz csavarodni.
ápr. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!