Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiatal lányok! Nektek is...

Fiatal lányok! Nektek is nagyon kellemetlen, ha egy idősebb pasi bámul/próbál megbókolni?

Figyelt kérdés

Oké, hogy már nem nézek ki gyereknek, de mégiscsak 16 vagyok. Például a minap történt ez egy büfés kiszolgálóval, aki volt vagy 50.

Iszonyúan kellemetlenül esett.

Ti hogy érzitek ilyenkor magatokat?


ápr. 13. 10:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
sajnos nagyon gyakori eset és szerintem elég gáz
ápr. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Én idősebb pasi vagyok és ha megtetszik valami egy lányon akkor megmondom neki, általában jól esik nekik. Épp ma mondtam egy tizenéves lánynak egy pénztárnál sorban állva, hogy tetszik a tetoválása, mosolygott, mondta, hogy kösz és kész. Én jobbra ő balra. Nem kell ebbe semmit belegondolni. Persze ha megpróbál tovább lépni az már más lapra tartozik.
ápr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
ok hogy 16 vagy de egy 16 éves nézhet ki akár húsznak huszonötnek is... nincs rád írva a korod..
ápr. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Bókolni is lehet sokféleképpen. Lehet tök normálisan, hogy kifejezetten jól essen. Ebben az esetben természetesen nem zavar

Aztán lehet tirpkák módon is, az már más kérdés

ápr. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
#4: Ott a pont (2-es voltam).
ápr. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

Elég kellemetlen, amikor szüleimmel egyidősek vagy idősebbek próbálkoznak. Totál perverz.

Ezeknek nincs 🤮

ápr. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%

Undorító.

Hiába próbálja megmagyarázni a sok vén disznó!

ápr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%
Mit szólnának, ha az ő lányuknál próbálkozna egy 2x, 3x idősebb öreg pasi?? Undorító!
ápr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
6-7-8: Ti betegek vagytok. Mi abban a perverz, meg undorító, ha valaki mond egy bókot egy lánynak, tökmindegy, hogy ki hány éves?! Miért kell egyből arra gondolni, hogy rá akar mászni?! Ami szép azt elismeri az ember és kész. Ennyi.
ápr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%

9.

Ne tegyen! Tartsa meg a véleményét.

Bennem ez félelmet kelt, nem pedig büszkeséget, hogy dicsérget egy vén majom.

Dicsérgesse az anyját, meg a feleségét, meg a saját lányát.

Méghogy mi vagyunk betegek...

ápr. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!