Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire gyakori, hogy “felism...

Mennyire gyakori, hogy “felismertek” egy ismerőst, de kiderül, hogy mégse ő volt az ?

Figyelt kérdés

ápr. 17. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Időnként előfordul. Ráadásul olyan is volt etyszer, hogy egy ismeretlen fiúra azt hittem, hogy az egyik lányismerősöm, rá is köszöntem, de szerencse, hogy nem mondtam a nevét. :D
ápr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"etyszer" helyett "egyszer"
ápr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már ilyen, többször is. Azt hittem, hogy egy volt Tanárnőm ült le mellém. El is kezdtem kérdezgetni, hogy lehet hogy ismerem ebből és ebből az iskolából? Mondta igen. De kiderült, hogy nem az, akinek hittem, mert ő a konyhán dolgozott ugyanott, ráadásul mikor már nem jártam a suliba.

Egyszer pedig hátulról hittem valakire, hogy az egyik barátnőm. Jól elcsodálkozott a meleg fogadtatáson, az biztos.

ápr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon vicces, de egyuttal ciki is volt. Buszon meglattam egy iskolasfiut, es azt neztem, hogy ez a Karcsi. A fogai ugyanugy doltek befele, a szemuveg fazona, pattanasok, a testalkat, stb. Es Ujpalotan lakott, a busz oda ment. Nagy orommel koszontem ra, hogy szia Karcsi. Es a remuletet latva a szemeben jottem ra, hogy 36 eves nokent azt hittem, Karcsi 17 evesen beragadt egy idokapszulaba.
tegnap 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!