Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kedves nőtársaim! Nektek is...

Kedves nőtársaim! Nektek is van előzékeny/udvarias férfi ismerősötök? Vagy több is van?Mennyire gyakori nálatok, hogy udvariasságot tapasztaltok a másik nem részéről?

Figyelt kérdés

Nemrégiben voltam egy állófogadáson egy osztálytársféle fiúval (+tanár volt velünk).

Mikor egy tányért el akartam magamnak emelni, (önkiszolgálás volt), ő utolsó pillanatban megelőzött és odaadta nekem, majd magának is vett egyet. Nem tudom, ti hogy vagytok ezzel, de én annyira tudok örülni az ilyen apróságoknak. Jólesik a szívemnek. Vagy pl. buszra felszálláskor előreengednek időnként és hasonlók. :) Kíváncsi vagyok a történeteitekre, amelyekre szívesen emlékeztek vissza. :)


(24N)



2023. máj. 14. 22:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
16%

Mármint számodra az boldogító előzékenység, hogy állsz a sorban a kajáért, majd amikor éppen sorra kerülnél, rohan egy pasi, félrelök, felkapja előled a tányért?

Ez a pasi max. akkor lett volna előzékeny, ha

1. eleve előtted áll a sorban, és maga elé enged,

2. eleve előtted áll a sorban, és úgy nyújtja át neked az elsőként felvett tányért.

Ez így, az általad leírt formában inkább tolakodás.

2023. máj. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
71%
Emlékszem mikor még ilyen voltam, és minden lány azt hitte, hogy ezzel akarok kikezdeni vele. Már nem vagyok ilyen, csak azzal aki megérdemli.
2023. máj. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
77%
#1 Ezt elég szépen kiforgattad. Nyilván úgy előzte meg, hogy hamarabb nyúlt a tányéért és odaadta..
2023. máj. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
32%
Semennyire se gyakori. Egyedül párom előzékeny velem, vagy max. addig azok nagyon ritkán, amíg nem tudják, hogy foglalt vagyok, ill. amíg meg nem látják, hogy nem viszonzom a flörtölési jeleket. Pl. buszsofőr rám mosolygott, amit én nem viszonoztam, és utána már vissza se köszönt nekem reggelenként mikor felszálltam. Micsoda jellem 👌
2023. máj. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
65%
Igaz nőtársaknak szól! De én pl buszon is előre engedek nőket plusz leszálláskor is! Van aki meg is köszöni! Az meg nekem esik jól! Kölcsönös szerintem ! 35F
2023. máj. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
35%
Amit leirsz, az nem udvariassag, hanem esetlen kapkodas. Ilyet nem szoktak csinalni.
2023. máj. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
43%
Nekem az a megfigyelésem a nőkkel kapcsolatban, hogy csak alapnak veszik, és semmi hozzáadott értéket nem jelent. Se nem köszönik meg, m figyelnek rá hogy ők most kaptak valamit. Rosszul tud esni. 30/F
2023. máj. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
60%
Mondjuk a tányér odaadást én se tudom hova tenni...Hogy most "odarohan" felemeli és oda adja...Felesleges mozdulat sor szerintem! Ez olyan hogy a boltba el akar venni egy nő valamit és odamegy valaki megelőzi és kezébe nyomja...🤔 Más mikor mondjuk magasan van valami és segítenek levenni! Vagy nehezebb dolgot emelni segíteni stb...
2023. máj. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
18%

Igen, rengeteg. A férfi ismerőseim többsége ilyen. Sőt kb mindenki.

A párom is, úgyhogy sok ilyenben van részem. 🥰

2023. máj. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem az a megfigyelésem a nőkkel kapcsolatban, hogy csak alapnak veszik, és semmi hozzáadott értéket nem jelent. Se nem köszönik meg, m figyelnek rá hogy ők most kaptak valamit. Rosszul tud esni. 30/F"


Pont azért nem érték, mert nyaliból csinálod.

2023. máj. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!