Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Néha előfordul hogy valaki...

Néha előfordul hogy valaki életében először lát engem, és annak ellenére hogy nem tudja ki vagyok a gesztusaival azt fejezi ki hogy idegenkedik tőlem vagy akár a csenddel verést alkalmazza rám. Mik állhatnak ennek hátterében?

Figyelt kérdés

ápr. 19. 13:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Vannak emberek akik megérzik a rosszat. És ha a cselekedeted amit tettél előttük még ráerősít és igazolja az érzést, onnantól kezdve 10 lépés távolságba lépnek hátra. Volt olyan ismerősi látogatás, ahol az akkori barátnőmmel együtt mentünk volna, és a hölgy egyértelműen megmondta, hogy őt ne hozzam magammal, csak én menjek. Akkor nem értettem, mert nagyon hiszékeny és naív voltam, ma már értem hogy miért mondta. Ahogy korosodsz, ez egyre jobban kialakul benned, a végén már ösztönös lesz.
ápr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es, ezt részletesebben ki tudnád fejteni? Pontosan mit takar hogy megérzik a rosszat? Mindenkiben van jó és rossz is.
ápr. 19. 14:15
 3/12 anonim ***** válasza:
47%

"Mindenkiben van jó és rossz is."


Csak az a nem mindegy, hogy melyik az uralkodója és az írányítója.


Mert az is más ha egy alapjáraton jó ember, tisztulási fázisban van, és szabadul a rossztól folyamatosan, ahogy felfedezi magában, és igyekszik korrigálni.


Meg az is más ha szinte átítatja a gonoszság és maradt benne haloványan 1-2 még jónak tűnő dolog, de már az is egyre jobban tűnik el belőle.


Ezért nem mindegy melyik az uralkodó. Az előbbinek van lehetősége kikeveredni, és embernek lenni, az útóbbinak egy idő után minden lehetősége megszűnik,. hogy valaha embernek lehessen nevezni.


Az első mellett az emberek emelkednek, gyógyulnak, sikereket érnek el, öröm van körülöttük, előrébb tudnak lépni-bármekkora nehézségben is vannak, vagy lesznek, vagy voltak.Lelkileg tiszták, nem csapják be embertársaikat, nem döfik hátba embertársaikat-és sorolhatnám.


A másik mellett az emberek depressziósakká válnak, és erkölcsileg egyre és egyre mélyebbre kerülnek, és ott ártanak embertársaiknak ahol és amikor csak lehetőségük van rá. Nyomukba sírás,árulás, emberek tönkretétele, becsapása, kizsigerelése áll.A szomorúság meg egy idő után állandóvá válik.

ápr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17%
3 Isten igéje ezt gyümölcsöknek hívja, az emberek meg tévesen mindig az anyagi dolgokra gondolnak, és keverik a szezont a fazonnal, és azt hiszik, hogy csak a pénz a vagyon az a jó gyümölcs.
ápr. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Én a nőkkel voltam így világ életemben, egy szót nem szóltam hozzájuk, de mind úgy nézett rám mintha okádni tudna tőlem. Pedig sosem tettem semmi rosszat.
ápr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, emiatt soha nem is volt kapcsolatod velük?
ápr. 19. 15:20
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#7 Talált süllyedt.
ápr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%
Én akkor teszek így, ha nagyon bejön valaki, de az ész felülírja a szív parancsait.
ápr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem az áll a hátterében, hogy az illető nagyon erősen első látásra ítélkező -> seggfej típus. Mindenki előítéletes, de nem mindegy, mennyire, vagy hogy mennyire engedi, hogy ezt a másik lássa is rajta. Anélkül teljesen leírni valakit, hogy egy szót is váltottunk volna vele, nagy proliság.
ápr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
Van olyan, hogy ránézésre nem szimpatizálsz valakivel. És ennek sok esetben nincs is különösebb magyarázata. Én pl: a kopasz, borostás,szemüveges embereket találom unszimpatikusnak, de semmi magyarázatot nem tudok erre. Aztán, ha megismerem az első blikkre unszimpatikus illetőt vagy rácáfol vagy nem...
ápr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!