Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ezen az oldalon...

Szerintetek ezen az oldalon miért jó a másikat mocskolni, kioktatni, trollkodni, ha valamiben tanácsot akar kérni?

Figyelt kérdés

Már nem is merek kiírni semmit. Fiatalokat szarrá szivatják itt, ha beteg valaki azért, ha szemét az apósa azért, ha alkesz az apja azért, ha szemét a kolléga azért, ha begeg a macska azért. Csak a mocsok, csak a szemétség. Kedvesség, építő jellegű tanács, sehol. Magyar ember nem segít a másiknak, örül a bajának. Innentől kezdve felesleges az oldal, ami fent van a googleben az van. Itt ne számíts másik ber személyes véleményére, segítségére. Akiknek meg ez a hobbijuk itt mocskolódni, remélem boldogok vagytok névtelenül is másokba belerúhni, miss tökéletesek!


Nem azért lenne, hogy segístsünk egymásnak? Ha fel akarom vseszni az idegrendszerem, csak feljövök ide.


ápr. 20. 12:22
1 2
 1/11 Paul Atreides ***** válasza:
29%
Szerintem többnyire az kapja kioktatást aki meg is érdemli. Most a szimpla bebüfögött rosszindulatoktól eltekintve. Alapvetően nem olyan rossz a világ, hogy mindenki ellened van.
ápr. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Nekem már sokat segítettek itt. Persze nem az alkoholista apósom meg a köcsög kollégám helyzetében, mert ezekben mégis milyen segítséget lehet kérni az interneten keresztül? Íme egy építő jellegű tanács: ne az internetről várj minden megoldást a magánéleti problémákra!
ápr. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%

Mert tök poén!


Egyébként érdekes, nekem nem gond kérdést kiírnom, és alig kapok beszólást. Nem lehet, be a kérdéssel van a gond, nem az oldallal?

ápr. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ja hogy meg is érdemeljük, mert gyanútalnul megpróbáltál tanácsit kérni? Meg amikor simán odavágják, hogy kamuuuu, nem a perverz trollkérdésekre gondolok, de mégis honnan ismerne.

Olyanol is kapták a mocskot, akik egy nem sikerült vizsga után akartak gondolom egyetemistákról biztatást kapni, itt meg "kamu, tanulni kellett volna, otthon élősködsz a szüleiden, miért nincs saját lakásod és élsz külön 11 éves korod óta, lehet menni utcát sepregetni, ott megtudod élősködő". Ez egy példa és semmi olyat, hogy "ne keseredj el, legközelebb sikerül, kérj segítséget, ne add fel".



Én nem itt várom, de néha akartam volna meghallgatni másnak a tanácsát, szerencsére nem veszem komolyan, de sokszor azért rosszul esik és egy-egy szemét komment elcseszi a napomat. Az ilyen meg direkt provokál is, hogy reagálj neki!

ápr. 20. 12:37
 5/11 A kérdező kommentje:

Ami neked "tök poén" az mondjuk lehet másnak rosszul esik.


Irigylem azokat akiknek "tök poén" neten keresztül másokat bántani. Vannak egy páran itt, akik ezzel szórakoznak, munkanélküliként tök buli, de tudja írni a 19 évesnek a mocskot, mert otthon lakik...

ápr. 20. 12:39
 6/11 anonim ***** válasza:

Mert azoknak a kérdésekre, amik ide felkerülnek saját magunkban vagy a közvetlen környezetünkben kellene megtalálni a választ.

Hidd el, Piroskának Mezőkisfalváról fogalma sincs, hogy miért szemét az apósod, meg a kollégád.

Maximum saját nézőpontot tud írni. De az még mindig nem a te valóságod. Ha azt írja, szakítsd meg a kapcsolatot ezekkel, te nem fogod megtenni, hiszen teljesen más vagy emberileg. Ezért írsz kérdést.

Ezért van tele a töke sok embernek, hogy miért idegenektől kérnek a saját életükre tanácsot.

Ez nem egy bableves recept, ami pontokba van szedve. Az élet nincs.

A válaszokat neked kell megtalálni magadban, vagy pszichológussal, vagy empatikus, támogató közeggel.

ápr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
#5 Én 29 éves vagyok és otthon lakom. Kaptam már emiatt negatív megjegyzéseket és sértegetéseket? Persze. Érdekel? Nem. Megvan az okom rá és terveim vannak, a szüleimet pedig nem zavarja, mert beszállok a kiadásokba. Nem szabad ennyire érzékenynek lenni, főleg netes beszólások miatt, akikről azt se tudod, hogy kicsodák. A neten bárki mondhatja magát milliomosnak, szentnek, még Jézus Krisztusnak is, közben pedig lehet 10x akkora lúzerek, mint te vagy én...
ápr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%

"Ja hogy meg is érdemeljük, mert gyanútalnul megpróbáltál tanácsit kérni?"

. Látom, nem agyon értetted, amit neked írtak.


Tudsz példát írni olyan kérdésre, ahol egy őszinte kérdés volt, mégis aránytalanul sok negatív válasz jött, ahogyan Te írtad (és nem arról van szó, hogy ugyanaz a troll válaszol tízszer).

ápr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem menj a politika kategóriába magyarozni. Meg ha annyira magyarozhatnékod van, miért nem folyamodsz egyéb állampolgárságért, és miért nem mész másik országba?
ápr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
31%
Érdekes, hogy ezeknél a kérdéseknél aztán rendszerint sosem linkel a Kérdező kérdést, ami alátámasztaná az állításait...
ápr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!