Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Eltöltenétek több napot egy...

Eltöltenétek több napot egy olyan helyen, ahol csak pottyantós wc van?

Figyelt kérdés

Kaptam egy meghívást egy fiú barátomtól, hogy töltsek el nála vidéki nyaralóban néhány napot, ha van kedvem. Jönne a közös társaságunkból néhány ember, fiúk és lányok egyaránt.


Viszont megtudtam tök véletlenül az egyiküktől, aki már korábban járt ott, hogy csak pottyantós wc van sajnos az udvaron.


Lehet negatívum, de elég kényes vagyok ilyen szempontból, nekem ez nagyon komfortzónán kívül esik. Még vendégségben is inkább guggolok a wc felett...


4 napra mennék, ami ugye elég sok idő. Nagyon piszkál a tudat, hogyha 1 percnél több idöt kell bent eltölteni, akkor a testem/ruháim átveszik majd a szagot. Illetve ha véletlen hangosabbra sikeredik egy puki, mindenki hallani fogja. Masokat lehet nem zavar, nem vagyunk egyformák, engem igen.


Ti mennétek? A társaság nagyon jó, szóval fájna a szívem kihagyni.



ápr. 20. 13:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Én faluban nőttem fel, 18 évig kibírtam pottyantóssal és nem lett szarszagú a testem.
ápr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Sose eltem ilyen helyen,de mennek,ha kedvelnem oket.
ápr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%

En gyerekkoromban sokat nyaraltam ilyen helyeken. Kibirtam, de nagyon utaltam. Ahogy telt az ido, annyira irtozom, hogy keptelen lennek ra. Allati tragyatol nincs undorom, bar kozelrol orrfacsaro. De szemely szerint mara olyan szinten iszonyodnek, mint egy hullahaztol. En nem tudnek menni.

De neked kell eldontened.

ápr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%
Voltam már olyan ottalvós, természetjárós táborban egy hétig, ahol szintén csak pottyantós wc-k voltak és kibírtam úgy is, hogy amúgy nem ehhez vagyok szokva. Szóval igen, ha jó a társaság és ezt leszámítva szívesen mennék, akkor csak ez nem tántorítana el. Nem az udvar közepén szokott lenni, szóval mások nem fognak jobban hallani, mint egy lakásban és nem fogod átvenni a szagát sem. Ez csak egy kis kényelmetlenség, de annyira azért nem vészes.
ápr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Sz.rni bele!
ápr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%
Evezős túrán néha még az sincs, csak a bokor és a kis ásó.
ápr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Fesztiválokra sem jársz akkor gondolom :D
ápr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
68%
Semmiképp, de szerencsére a barátaim sem.
ápr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%
Ha egészséges lennék, akkor igen.
ápr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha epp akkor menstrualnek akkor nem mennek, amugy igen.
ápr. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!