Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Eltöltenétek több napot egy...

Eltöltenétek több napot egy olyan helyen, ahol csak pottyantós wc van?

Figyelt kérdés

Kaptam egy meghívást egy fiú barátomtól, hogy töltsek el nála vidéki nyaralóban néhány napot, ha van kedvem. Jönne a közös társaságunkból néhány ember, fiúk és lányok egyaránt.


Viszont megtudtam tök véletlenül az egyiküktől, aki már korábban járt ott, hogy csak pottyantós wc van sajnos az udvaron.


Lehet negatívum, de elég kényes vagyok ilyen szempontból, nekem ez nagyon komfortzónán kívül esik. Még vendégségben is inkább guggolok a wc felett...


4 napra mennék, ami ugye elég sok idő. Nagyon piszkál a tudat, hogyha 1 percnél több idöt kell bent eltölteni, akkor a testem/ruháim átveszik majd a szagot. Illetve ha véletlen hangosabbra sikeredik egy puki, mindenki hallani fogja. Masokat lehet nem zavar, nem vagyunk egyformák, engem igen.


Ti mennétek? A társaság nagyon jó, szóval fájna a szívem kihagyni.



ápr. 20. 13:14
1 2 3
 21/21 Tatyó ***** válasza:
100%

A ruha és a tested nem fogja átvenni a szagot, de ez ne vigasztaljon:

úgyis levegőt kell venned ami elég masszív tud lenni, és még azt javaslom amit a tériszonyosaknak: ne nézz le!!:D Persze pottyantós és pottyantós közt is sok a különbség, lehet ezt is tisztán és szagmentesen tartani

-homok, fűrészpor stb. Kérdezd meg a többi lányt, ha van, akik már voltak ott, hogy milyen.

ápr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!