Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ferfi tarsaim es nok. Elarulna...

Ferfi tarsaim es nok. Elarulna nekem valaki, hogy a boltokban (ruha) mi a francert a ferfiak resze kb 20%-a a masik 80% meg a noke?

Figyelt kérdés
Igen van kivetel, de ez az atlag. A ferfiaknak nem kell ruha? Mert en szivesen megyek alsonaci nelkul ha ennyire ezt akarjak vagy felso nelkul de akkor ne merjenek csalodni a bolt se meg a csajok se.

ápr. 22. 22:24
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
93%
Kereslet-kínálat.
ápr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
nem ertem, szerintem sok ferfinek baja van ezzel, sok boltban ezert jarnak egy helyre vagy kettore.
ápr. 22. 22:28
 3/34 anonim ***** válasza:
41%
Nekik az jó, ha mindig ugyan az. Ha nem imádkoznám le róla, ha nem lennék leleményes-képes lenne ugyan azt ugyan abban a színben, fazonban hordani.Egyszerűen nem érdekli a pasikat a cucc. Akit meg érdekel az meg egy ráadás bájgúnár. Úgy hogy én csak ezt a két végletet tapasztaltam eddig. Olyan hogy közép-olyannal én még nem találkoztam. Biztos van, de én nem ismerek ilyen fazont.
ápr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Nem lehet azert "jo nekik" mert nem tudnak valasztani? Ha tudnanak akkor maris nem lenne jo mas is nekik? Lehet rajuk van eroltetve. Amugy a csajokon is kb. ugyanaz a forma van, csak mas szinnel, megis a minoseg valtozatossaga es mennyisege nagyobb. Egyedul amit megertek, azok a kozmetikai cuccok, de ruhaboltban nincs nagyon ilyen, az DM meg ilyenekben van.
ápr. 22. 22:34
 5/34 anonim ***** válasza:
69%
Na vajon miért?
ápr. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
43%
#3 de neked miért kéne bárkiről is leimádkozni a ruháit, csak mert neked nem tetszik? Fordított esetben te lennél a legjobban felháborodva, hogy meg akarnak változtatni.
ápr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
77%

A csaj szekció viszont olyan is. Minden második ruha crop top, átlátszik, vagy hordhatatlan az anyaga, a szabása.



Normális ruha kb ugyanannyi van, csak a nőknek még telefo$$ák a polcokat minden kacattal, amin át kell lapozni.

ápr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
75%

Nekem egy szekrényben van az összes ruhám.

A nejemnek egy szekrényben csak a cipői vannak...

ápr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
49%
Ahhoz képest, hogy elvileg "férfi" vagy, teljesen úgy hisztizel, mint egy nő. 😄
ápr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

5


Na vaj on miert?

ápr. 22. 22:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!