Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ferfi tarsaim es nok. Elarulna...

Ferfi tarsaim es nok. Elarulna nekem valaki, hogy a boltokban (ruha) mi a francert a ferfiak resze kb 20%-a a masik 80% meg a noke?

Figyelt kérdés
Igen van kivetel, de ez az atlag. A ferfiaknak nem kell ruha? Mert en szivesen megyek alsonaci nelkul ha ennyire ezt akarjak vagy felso nelkul de akkor ne merjenek csalodni a bolt se meg a csajok se.

ápr. 22. 22:24
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

"Csak bovitsek ki a ferfi reszleget duplajara es mar mosoly lenne sok ferfi arcan..."


Sajnos nem. Nem érné meg telepakolni a boltokat férficuccokkal, amikor a legtöbb férfinak nincs stílusa, és az első dolgot megveszi, ami a bolt ajtaja mellett van. Hidd el, én eszméletlen boldog lennék, ha a férfiakat annyira érdekelné, mit hordanak, hogy a fele boltban az ő cuccuk lenne.

ápr. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
46%

16 Térdig érő SZOKNYA SZOKNYA SZOKNYA van a férfiaknál? Ohh újdonság. Kérdezőcske, feltűnt a szoknya, egyberuha, és ezek a magyar szavak vagy pedig csak a rövid hosszú mert szelektív a látásod?

A nadrágokat hiába fejtegeted, hogy ugyanaz a férfi és nő, van rövid és hosszú.


Mikor vannak bizonyos ruhadarabok amik csak a női részen vannak.

ápr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
62%

Férfiként írom: #20 és #21 válaszolóknak teljesen igaza van.


Én férfiként sokszor meg se tudom nevezni azokat a ruhadarabokat, amik egy nőn vannak. Egy férfinél minden egyszerű és világos: ing vagy póló + nadrág. És a színekben, mintákban se vágyom nagy változatosságra. Egy farmernadrág nekem egész tavasszal és ősszel jó. Ha valahová elegánsan kell menni, akkor meg úgyis öltönyt veszek.

ápr. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem a kérdezőt.

Amit kiemelnék még, hogy alacsony férfiaknak nagyon nehéz méretet is találni.


165 cm vagyok, és bizony a, legtöbb ruha L-től kezdődik.

ápr. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
22%
Nőké szinte a világ ezt a ruha bolti megoszlást én is megfigyeltem egyszerűen a nőkre nagyobb figyelem és támogatás hárul pl van olyan buli ahol a nők ingyen vagy kedvezményes mennek be a férfiaknak meg ki kell fizetni a belépőt teljes áron ez aztán nagy egyenlőség.
ápr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
83%
25# annyira hízelgő hogy arra irigykedsz, hogy minket azért engednek be ingyen hogy nektek legyen kit megdugnotok xd mert ezért csinálják. Puszta marketing ami rolatok ferfiakrol szól hogy menjetek. Mi csak eszközök vagyunk
ápr. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
0%
26# csak ha egy nő bemehet ingyen menjen be a férfi is vagy ha nem akkor fizessen mindenki belépőt nem irigy vagyok csak ez így nem igazságos.
ápr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

27-es, nem érted a mögöttes motivációt?


1. A férfi a nőjével megy. Akkor féláron mennek be és mivel a férfi fizetne, így ő spórol ezen.


2. A férfi egyedül megy be. Ilyenkor általában csajozni akar. Mivel a nők ingyen mehetnek be, remélhetőleg JÓ SOK NŐ lesz ott. Más szórenddel írva: SOK JÓ NŐ lesz ott. Ez pedig abszolút jó a férfinak, mert akkor van kiből válogatni. Ha a nők ugyanannyit fizetnének, mint a férfiak, lehet, hogy feleanyi nőből lehetne válogatni, és a jobbakra azonnal rácuppannának a helyi alfa-alfa-alfa hímek. Ez aligha lehet a férfiak érdeke. #26-os is teljesen jól leírta, csak te nem értetted meg.

ápr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Hagyjad, szerintem 25-27 ígyse úgyse kap nőt, tökmindegy fizet a beugróért vagy sem.


Azért megy újra és újra, kiperkálja a pénzt, de nincs siker, és ezért b@ssza a csőrét dolog.



Arról nem is beszélve, hogy ez a belépő ár különbség dolog nem jellemző mindenhol, csak olyan helyeken, ahova maguktól nők annyira nem akaródznak menni.

Mert adott egy sereg kétségbeesett pasi, aki tolakodó, ólálkodik és beledob valamit a poharadba, vagy csak le akar itatni.

Egy ilyen közegben nő nem fog tudni kikapcsolódni.



Azok a helyek, ahol a csajok csak úgy a hely miatt érzik jól magukat, nem kell, hogy ilyen üzletpolitikával csalogassák a népeket.


Ha egy szórakozóhely átmegy ilyen húspiacba, az már régen rossz.

ápr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
#29 még véletlenül se járok ilyen helyekre csak zavar hogy ilyen is van.
ápr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!