Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiatalok, ti szoktatok ismerke...

Fiatalok, ti szoktatok ismerkedni nyaralás közben?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok ( fiú), és kb ez az a korosztály amikor a fiatalok elkezdenek helyekre járni egyedül, elmennek Balatonra, mindenhol a randizás van középpontba, stb.

Viszont én nem tudom elképzelni hogy mondjuk egy teljesen idegen helyen, országban, egyedül elmenjek ismerkedni, bulizni, főleg úgy hogy családdal megyek nyaralni, pl most Görögországba. Nálatok ez hogy van? Vagy ha családdal mentek akkor egyáltalán nem foglalkoztok ilyennel? Vagy amúgy se? Kort írjatok



máj. 26. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
Felszínesek nagyon a nők úgyhogy leginkább sehogy! Egy nőre jut vagy 10 hódoló, felejtsd el!
máj. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%
Iskolában ismerkedj és főleg tanulj.
máj. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Real
máj. 26. 15:05
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem akkor ismerkednek, mikor családdal vannak, hanem ha haverokkal mennek.
máj. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nincs így, környezetemben a sport és tanulás volt középpontban, illetve haverokkal való bandázás a környéken. 16 évesen, egyedül, külföldön csavarogni és csajozni? Szerintem nagyon ritka, netán filmben láttad?
máj. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amúgy lehet csak én tapasztaltam így de a balcsin nagyon nyitottak a fiatalok. Ha egyedül végig mész este valamelyik nagy balatoni város sétálóján vagy a parton akkor szinte fix, hogy valaki leszólít és megkérdezi benne lennél e egy buliban.


De mondom ez csak saját tapasztalat.

máj. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha családdal megyünk nyaralni, eszembe sem jutna közben ismerkedni. Mert eleve ritkán sikerül ennyire jól összehangolni a dolgokat, és akkor már alap, hogy rájuk figyelek, nem mások társaságát keresem, kajtatom. Mert velük szeretnék időt tölteni, ők vannak a figyelmem középpontjában.

Ha haverokkal, barátokkal megyünk, akkor már rugalmasabb is a dolog, lazább is. Nem azt mondom, hogy családdal csupa formaiság minden, de azért az ember a haverokkal mégis jobban el szokta magát engedni.

máj. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!