Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nálunk a suliban a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálunk a suliban a lányok miért azzal akarnak csak ismerkedni, aki gazdag?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban, akinek a szülei megveszik mindig a legújabb iphonet, meg ipadet. És mindig ővele akarnak lenni a csajok.


Én most az őszi szünetben is elmentem diákmunkázni, hogy nekem is legyen egy kis pénzem, mert a szüleim nem tudnak adni zsebpénzt. És abból meg akartam volna hívni egy lányt moziba, de nem is érdekelte. Persze a pénzes gyerekkel egyből elment mindenhova


Ez olyan igazságtalan, hogy amikor német órán is el kell mesélni, hogy merre voltunk nyáron, vagy hogy mit kaptunk karácsonyra, akkor ő meséli hogy milyen sokmindent kapott, és merre voltak, és csak csodálják a lányok. Amikor én mesélem, hogy nem nagyon voltunk nyaralni, csak a nagyszüleimhez utaztunk el, akkor engem meg kinevetnek


16/F



2014. dec. 4. 09:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Régóta, a legtöbb helyen így van.
2014. dec. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez nálunk is így volt, nincs új a nap alatt.

A két leggazdagabb srácért voltak oda általános suliban is a csajok. Plusz még egy valakiért akik nem voltak sem gazdagok sem szegények és versenyszinten focizott.

Valószínű azért van mert a legtöbb lány genetikailag anyagias. Akinek nem inge... :)

2014. dec. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Jaguár:


... annak nadrágja! :)

2014. dec. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

#2:

De már gimnáziumban vagyunk, nem általános iskolában.


Hogy fogok így bárkivel is megismerkedni?

2014. dec. 4. 09:06
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Találsz egy normális lányt aki így szeret...

Most őszintén, még csak 16 éves vagy, elhiszem már ebben a korban vágysz valakire. De most jó lenne ha anyagiak miatt lenne veled? Inkább örülj neki, ez inkább áldás, lehet ha gazdagok lennél bárkit megkapnál, csak tudod nem miattad lenne veled, hanem mert nyáron elviszitek esetleg nyaralni ide-oda kap ezt meg azt, és ez k*rvára nem szerelem!

Ez olyan mintha k*rváznál!


Szóval türelem, tényleg majd megtalálod az igazit :)

2014. dec. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Úgy fogsz, hogy:


(1) ...intelligensebb nőt keresel,

(2) ...tanulsz, hogy felnőttkorodban jól keress.


:)


Az apucipénzepajtikákat sem fogják örökké pénzelni a szüleik...

2014. dec. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk arra nyomulnak aki okos, és meg tudja csinálni a házijukat ital/csoki cserébe. :D
2014. dec. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
de tegnap eldicsekedett vele, hogy az érettségi mellé kap egy autót, meg 3millió forintot. És az apja cégénél kap majd egy jó munkahelyet, ahol sokat fog keresni
2014. dec. 4. 09:12
 9/21 anonim ***** válasza:
71%

Sajnos csak a PÉNZ számít...

Csak akkor lehetsz igazán sikeres ezen a téren is, ha vastag a pénztárcád!

Így volt ez régen is, így van ez most is, és így is lesz mindig!


Ha sok pénzed van, akkor jönnek a NŐK ezerrel, le se tudod őket vakarni, annyi barátod lesz hirtelen, hogy azt se tudod, hogy honnan ennyi!, aztán ha már nincs pénzed, akkor eltűnnek a nők, eltűnnek a barátok, és ott maradsz egymagad...

2014. dec. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Könnyű úgy meglenni, hogy egy percig nem kell arra gondolnia miből fizet ki mit, mert kulákok a szülei.
2014. dec. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!