Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen idősen szokás elkezdeni...

Milyen idősen szokás elkezdeni kismama tornára járni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
39%
Ha azelőtt sem tornáztál akkor semmikor, ha tornáztál akkor a legelejétől lehet.
2010. jún. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előszőr is konzultálj a nőgyógyászoddal. Ha nem vagy veszélyeztetett terhes, akkor már az elejétől járhatsz tornázni. (Főleg, ha már előtte is sportoltál)

Ha a doki engedi, akkor nyugodtan tornázhatsz, hiszen a terhesség nem betegség.

Én pl. a 12 hét után kezdtem tornázni, mert előtte volt egy vetélésem és nem mertem kockáztatni. De hála istennek minden rendben van azóta is, még most is szoktam edzeni Rubint réka kismama torna dvd-jére. Üdv:39+1 hetes km

2010. jún. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy betöltött 12 hét után már lehet menni.De nem hülyeség, ha megkérdezed az orvosod véleményét is erről.Ártani biztos nem ártasz vele, de az első 3 hónapban felesleges, és jobban is kell vigyázni.
2010. jún. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!