Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ki szereti még a Rammsteint?

Ki szereti még a Rammsteint?

Figyelt kérdés
Én imádom őket. Fanok, gyülekezzetek! Melyik a kedvenc számotok? Szerintetek ki a leghelyesebb közülük?:)

2013. máj. 21. 22:12
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Nos. Du riechst so gut, Heirate mich, Mein Teil, Dalai Lama, Sonne, ezek a legfőbb kedvenceim :)

Némely számuk értelme nekem már túl erős, az általam említett első 3 kicsit sem, az inkább csak szórakoztat :D Főleg a Mein Teil. Annyira brilliáns.


"Ist doch so gut gewürzt

Und so schön flambiert

Und so liebevoll auf Porzellan serviert

Dazu ein guter Wein und zarter

Kerzenschein

Ja da lass ich mir Zeit

Etwas Kultur muss sein."


Bolddal kéne szedni az utolsó sort, az annyira üt, én pedig vizuális típus is vagyok, de a hang is annyira szuper persze... :D

A Rammstein az, ami teljességgel alkalmatlan háttérzenének. Nem tudok nem figyelni rá, a szövegre, a zenére, a hangszínre, a nekem tetsző daloknál annyira tökéletes minden. De a Rosenrot albumról pl. csak a Benzin tetszik, ez van.


Ahogy a kedvenc csapataimnál mindig, inkább a zenére koncentrálok, nem a tagok kinézetére, alapból nem tetszik egyikük sem különösebben. De az nem baj.

2013. máj. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
100%
Én is, kedvenc számom a Sonne. :)
2013. máj. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:

a kedvenc nálam is mindig változik

legutóbb a Dalai Lama volt, azelőtt a Mein Herz Brennt, most az Ich Tu Dir Weh

2013. máj. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
till. :) amikor megszólal a du hast,kicsit furán szoktak rám nézni,de a többség megszokta. :)
2013. máj. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Szeretem.

Mein Teil, Du Riechst So Gut, Mein Herz Brennt, Ich Will, Klavier, Tier a kedvenceim.

2013. máj. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Szerintem a Stein um Steinnak van a legjobb szövege.:)
2013. máj. 22. 23:33
 17/28 anonim válasza:
100%

Húhh 2éve folyamat csak őket nézem youtubon.

Hát a stein um stein valóban eszelősen jó szöveg szempontjából, amúgy is egyik kedvencem,amelynek még nagyon tetszik a szövege az a heirate mich, a klavier, a liebe ist für alle da, a halt, frühling im paris, keine lust, mutter, donaukinder, spring, liese ... nos ezek szerintem azok a számok, amelyekben Till annyira jól megfogalmazza a beteg dolgokat, hogy az hihetetlen, imádom a stílusát. Nos ezeken kívül a rammlied az ami szerintem nagyot ütött 2009-ben a szövegével.. az első 2 sor.. hihetetlen. Egyébként kedvenc számom az összes, kivéve az alte leidot, szerintem az e leggyengébb láncszem.

a mein herz brennt piano volt nekem egy nagyon érdekes húzásuk, de brilliáns szerintem. Főleg furcsa, hogy koncerten is tolják.. gyönyörű.

Na ennyit mára.

2013. máj. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Oh, nekem az Alte Leid nagy kedvencem:) A Mein Herz Brenntnél a Piano versio annyira nem jön be, inkább a klipp. Amúgy mostanában a Liebe ist für alle da-t hallgatom, már vagy fél éve, mindig más lemezükre kattanok rá:) Ezután szerintem a Sehnsucht lesz a soros, mert most megint az kezd nagyon megfogni.:)
2013. máj. 23. 20:34
 19/28 anonim válasza:
Das Alte Leid baromi jó, az is volt nálam kedvenc :)
2013. máj. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Doch es ist mein teil!:D

Én is szeretem őket, kedvenceim:

Reise reise, seemann, Hilf mir

Leghelyesebb? mi ez itt valami női klub? Hát ebben -mivel férfi vagyok- nem foglalok állást. Jó a zenéjük pont

2013. máj. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!