Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha úgy érzem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha úgy érzem, hogy a párom lehet még az exét szereti?

Figyelt kérdés

Van egy párom. 2 hónapos a kapcsolatunk. de előttem volt neki egy kapcsolata, ami 11évig tartott. azt lezárta és állítása szerint már nem szereti, és nem is kellene neki, nyitott felém és eddig minden nagyon jól megy.

viszont még mindig sokat beszél róla, még mindig sok emlékkel van tele a lakása, ami nekem egyre rosszabbul esik. nem tudom hogy ezt merjem-e mondani neki, vagy hagyjam a csudába és várjak. rossz látni a közös dolgokat a lakásban és mostmár rossz hallani h exemmel így, exemmel úgy, exem ezt szerette, exem azt.

azt tudom hogy ez volt az első komoly kapcsolata és nagy csalódás volt ez neki, de mély nyomot nem hagyott benne a csalódás, mert 100%osan oda teszi magát velem szembe.

de ez a sok beszéd az exéről, meg az a sok emlék a lakásban, nekem mostmár rossz.

mi már ott járunk, hogy a barátoknak mutogatjuk be egymást, tervezgetjük hogy nyáron ide oda megyünk, a gyermekem is megismerte és ő kezdeményezi hogy legyünk minél több időt 3asban, meg mondja hogy hiányzom neki, ha több napig nem találkozunk, meg minden nagyon szuper, de félek hogy pofára fogok esni és nem tudom mondjam-e ezeket, mert attól tartok én leszek aki ellöki magától.

de ott van a kisördög bennem, hogy mi van ha saját magát is becsapja, én meg a végén pórul járok.


nem lehet h azért beszél róla sokat, meg azért van teli a lakása azokkal a dolgokkal, mert még mindig szereti, hiányzik neki és nem tudja lezárni, jól esik neki látni ezeket?

mondjam ezt neki, fel merjem hozni? vagy hagyjam hogy csillapodjon, adjak több időt neki? ha igen, mennyit még?


2013. máj. 21. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
ne legyél már ilyen rideg vele.. 11évig vele volt az azért elég hosszú idő, sok dolgon mentek együtt keresztül érhető hogy még kötődik hozzá.. 2hónapja vagytok együtt az azért nem olyan vészesen sok, még nem tudja 100%osan hogy milyen vagy, de ahogy leírtad igyekszik.. csak nehéz neki is.. ne legyél ilyen szigorú a férfiaknak is van gyenge oldaluk..
2013. máj. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
adj neki több időt, és ha az exéről beszél, tereld el a témát pl csókold meg! :)
2013. máj. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, hogy ez téged zavar. Egyébként szerintem nagyon etikátlan folyton az exről beszélni, ezt józan gondolkodású ember nem tenné. Az valószínű, hogy még nincs túl rajta, de nem hinném, hogy szerelem van a dologban, csak nehezen emészti meg.

Mindenképpen beszéld meg vele, természetes, hogy ez téged zavar.

2013. máj. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"de félek hogy pofára fogok esni "


Jól érzed.

2013. máj. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4+ Legalábbis ha igazat irsz.
2013. máj. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"4+ Legalábbis ha igazat irsz."


ezt mire érted?

2013. máj. 21. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!