Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van ezen a világon normális,...

Van ezen a világon normális, jóképű, hűséges srác?

Figyelt kérdés

2013. máj. 23. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
És normális, jó testű, hűséges nő?
2013. máj. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Van
2013. máj. 23. 19:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Na hát akkor a férfi megfelelője is odakint lesz valahol. (7 milliárd ember él a Földön, hülyeség lenne azt állítani hogy nincs köztük legalább egy olyan akit te - vagy akár olyan akit én - keresünk)
2013. máj. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Biztos van ilyen legény.


De én meg abban is biztos vagyok, hogy a kérdező nem normális, mert ha az lenne, nem tenne fel ilyen ostoba kérdéseket.

2013. máj. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ege! Én :D De tényleg.
2013. máj. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Igen, de én már lefoglaltam, bocsi.:P:D
2013. máj. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok, de már lestoppoltak. :)

Szóval vannak bőven, kérdező, ha neked nem jut, érdemes lenne magadon is elgondolkodni. Jól sejtem, hogy párszor átvertek, megcsaltak, elhagytak már, hogy ilyen kérdést írsz ki? Vajon miért nem a normálisak akarnak téged?

2013. máj. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, ha normális alatt azt érted, hogy nincs annyi bogara meg hülyesége, ami már elviselhetetlenné teszi (mindnek van)

A jóképű elég tág fogalom, lehet, hogy akitől te elájulsz, én azt mondom fúj. Szerintem ne legyen túl jóképű, mert azok beképzeltek, de azért az ördögnél pár fokkal nézzen ki jobban.

A hűség meg olyan, hogy neked is úgy kell alakítani a kapcsolatot, hogy az legyen.

2013. máj. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Persze, csak meg kell talalni.

De abba bele kell torodni hogy Tokeletes embert soha nem fogunk talalni mert nem leteznek. Mindenkiben van hiba, es pont ez az ami kulonlegesse tesz minket, ezek vagyunk akik vagyunk ;)

2013. máj. 26. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!