Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok jóképű, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok jóképű, de ilyen tulajdonságaim vannak, lehet normális, lehetőleg csinos barátnőm?

Figyelt kérdés

Kicsit kisfiús arcom van,több anyajeggyel,rossz hajstílus,szemüveg..nem vagyok vészesen ronda,de meg se közelítem a divatos páwafiúkat.Ami talán előnyömre szólhat:

-188 cm magasság

-Átlagnál jóval izmosabb testalkat

-kék szem

-normális,kedves,udvarias,meglehetősen humoros,de kicsit szarkasztikus,csendesebb belső

-korosztályhoz képest elég komoly műveltség

-csellón játszom,táncolok,harcművészetet űzök

Így mennyi esélyem van a lányoknál? Egy kedves,normális lányt szeretnék,akin viszont nincs 5-10 kilónál több súlyfelesleg,és azért ne legyen nagyon ronda.Plázacica,modellcsaj NEM KELL.Mit gondoltok?16/F


2012. nov. 1. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hú.. Nekem tetszel. :)

14

2012. nov. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
A magasságod és a testalkatod tényleg előnyödre szól, a belső tulajdonságok viszont nem számítanak a lányoknak. Ha nem vagy nagyon ronda arcra, akkor lehet barátnőd, de normális nem valószínű, mert abból nagyon kevés van, és ők kellenek mindenkinek, így simán válogathatnak.
2012. nov. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az tényleg előnyös, ha magas vagy, ezzel talán kompenzálhatod az arcodból eredő hátrányt, de az arc nagyon fontos a lányoknál, szóval akinek nincsen szép arca, annak igen kevés esélye van.
2012. nov. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el csak a főkérdést. Remélem, érzed a kérdésedben rejlő apró ellentmondást: azt akarod, hogy a lányok értékeljék a belső tulajdonságaidat (amik alapján egyébként egy tényleg normális srác is lehetsz) és ne foglalkozzanak azzal, hogy esetleg nem nézel ki jól, de a te barátnőd ne okos és értelmes legyen, hanem LEHETŐLEG CSINOS.
2012. nov. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem pont ez a kettő "hátrány", a többi előny.


"-188 cm magasság

-Átlagnál jóval izmosabb testalkat "


Mi a jóval izmosabb? :S Bár attól függ, mi neked az átlag. Ha kellemesen sportos-vékony, izmos, az jó.

De a kigyúrt nem!

2012. nov. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#4:ott van,hogy értelmes..

#5 Az átlag a 0 izom.Nekem van valamennyi vállam,mellizom,kar..

2012. nov. 1. 20:08
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom kép nélkül eldönteni, bár nekem az átlag 0 izommal sincs gondom, ha vékony és nem vastag testtel párosul. :)
2012. nov. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet.

A normális lányoknak nem a külső a minden.

2013. júl. 27. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Dehogynem.
2013. júl. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek számít a kulső. :)

Nekem ezek tetszenek: magassag, izom, belső tulajdonságaid (5/5, mar nm sok ilyen pasi van), műveltség, tánc, cselló.

Nem tetszik: rossz hajstílus, anyajegyek, kisfiusarc, harcmuveszet.

Elmegy: kek szem (a legtobb csak szereti, en nm bocs), szemuveg.

13 L

2015. jún. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!