Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szlovákiában milyen a melegek...

Szlovákiában milyen a melegek helyzete?

Figyelt kérdés

Az átlagember mit gondol a melegekről Szlovákiában ? Van meleg közösség ? Melegbárok, szórakozóhelyek mennyire gyakoriak ? Mennyire fogadják el a dolgot a Felvidéken ? Hol ismerkednek a melegek ? Mennyire botránkoznak meg a felvidéki emberek azon ha mondjuk 2 egymásba szerelmes homi kézenfogva sétál végig Rimaszombat utcáin ?


Csak azon emberek véleményére vagyok kiváncsi akik normális, kulturált válaszokat tudnak adni. Akik semmilyen hasznos információval nem tudnak szolgálni esetleg homofób gondolatok vezérlik a kérdést mellőzzék.



#szex #homoszexualitás #szerelem #biszexualitás #Felvidék #Szlovákia #homik #szlovákiai kisebbség #transzveszcicák
2013. jún. 13. 17:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
96%
lol, rámutattam, milyen buta primitív vagy és még neked áll feljebb? igen, miért születnének csak férfiak. ugyanígy tedd fel a kérdést miért lenne mindenki meleg?
2013. jún. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
2%

talán azért, mert ezt mutatja a tv, ez a "divat", és ezt a kis p.öcsök elhiszik, és akkor ők is melegek lesznek,

meleggé lehet válni, de az, hogy csak férfiak szülessenek, annak az esélye a nullával vetekszik,

és ha én buta és primitív vagyok, akkor te semmivel se vagy jobb,

nem tudom hány éves vagy, de szerintem nem sok, vagyis az írásodból nem az derül ki, hogy valami bölcs lennél,

menj vissza a homokozóba, úgy is oda való vagy

2013. jún. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Megmondtam, hogy aki nem tud semmi hasznosat írni az a kérdést ignorálja, de úgy látszik 49%-os, hogy a te agyad kisebb mint egy gilisztáé mivel ezt az egyszerű kis dolgot nem bírod felfogni mert egyáltalán nem a kérdéshez kapcsolódó dolgokat írsz, hanem azt próbálod itt megvitatni, hogy a homoszexualitás természetese vagy nem. Nem erre vagyok kiváncsi. Ajánlom neked az olyan oldalakat mint a Kuruc.info vagy a Hunhír ahol a te nézeteidet osztó emberekkel beszélgethetsz, de kérdésemről legyél szives leakadni és kotródhatsz a fenn említett oldalakra.
2013. jún. 16. 17:03
 14/20 anonim ***** válasza:
19%
ha jó tudom, demokrácia van, úgyhogy oda írok, és azt amit akarok, és akkor amikor akarok, nem érdekelsz, hogy ez neked tetszik e vagy sem, és az, hogy te nem fogod fel amit írtam, az a te bajod, nézd csak meg jobban ki adta az első választ...és nem hiszem, hogy az nem a témához kapcsolódik, sőt...és az meg, hogy lepontozol, az engem nem érdekel, holott hasznos választ adtam, de úgy látszik, csak azoknak adsz zöld kezet, akik olyanokat írnak, amik a te elvárásaidnak megfelelnek...épp ezért te menj olyan homár oldalakra, ahol ezekről a témákról beszélnek/írnak, jobb lesz ott neked, hidd el
2013. jún. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
90%
tehát mindeki meleg lesz, ha a tvben melegeket mutatnak, aha oké. hallgattál volna, bölcs maradtál volna. de most sajnos így jártál... sebaj.
2013. jún. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
60%

El vannak jól, mint ahogy nálunk is, a júliusi pridefelvonulás meg egy nagy marhaság (usa import mint a krumplibogár) ami csak kárt okoz a homoszexesek társadalmi megítélésének.


Amúgy honnan a fenéből jött az a fogalom hogy csehszlovák b*zi???

2013. jún. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
27%

Kérdező mér lenne elmaradott Szlovákia e téren?

Azért, mert nem követik szerencsére ezt az "új divatot" hogy mindenki homár, melegfelvonulások és mert nincs megengedve a meleg házasság? Igen vannak itt is melegek Szlovákiában csak a társadalom és a politika nem preferálja, és nem engedi őket szaporodni? És ez nemcsak Szlovákiára vonatkozik, hanem a többi, ilyen téren értelmes országra is(Ukrajna, Lengyelország, Szerbia stb..) ellentétben Spanyolország, Argentína, Izland és így tovább..

2013. jún. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
66%
tehát aki olyan homofób, mint te, az értelmes, aki meg elfogadó az a hülye. remélem nem fog zavarni, hogy előb-utóbb csak te leszel helikopter :D
2013. jún. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
92%
Szerintem ez ugyanúgy van itt,mint Magyarországon.
2013. aug. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, nem feltétlenül arról van szó hogy elmaradott lenne Szlovákia, hanem ált. a szláv országok így állnak hozzá. Oroszországban sem engedik őket felvonulni pl. De ezen felül szerintem igaz az ami a többi országra is, hogy minél nagyobb egy város, annál több lehetősége van a melegeknek, azaz annál több bár van és annál több ember vállalja.

Na de ha a tolerancia egy új dimenzióját szeretnéd megtapasztalni akkor mindenképp menj egyszer Los Angelesbe, ott tényleg nagyon sokat lehet tanulni a toleranciáról.

Amúgy miért pont Szlovákiába mennél? A magyarokat sem fogadják örömmel, szóval ez ilyen dupla csavar lenne neked, nem egy diadalmenet.

A 9-es tetszett, jót nevettem :D

17-es: Magyarország sem preferálja a melegházasságot, Viktor "ki is kapott" emiatt Brüsszelben. Nagyon érik ár az EU-ból való kilépés, hisz a nyugati értékrendet akarják Mo-ra erőltetni és ez még csak a legkisebb gond az EU-val.

2013. aug. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!