Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van mostanában az hogy...

Miért van mostanában az hogy jön valamilyen 5-12 éves gyerek és beszól?

Figyelt kérdés
Ma a barátaimmal ültünk a parkban, beszélgettünk, erre jön egy gyerek kb. 5-12 éves és beszól olyasmikat hogy "na mi van lúzerek??".
2013. jún. 16. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Mert a mostani szülők a gép előtt ülnek és nincs aki a kölyköket nevelje. Mi azért vagyunk normális fiatalok mert kiskorunkban még nem volt olyan, hogy számítógép a családban.
2013. jún. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
mert nincs aki megnevelje őket, kis köcsögök, azt hiszik, nekik mindent szabad. Legalább megkergettétek?
2013. jún. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
én most vagyok 14 éves fiú emlékszem kis koromba nem volt ithon gépünk se telefonom apáéknak a legujabb telefonjuk volt meg mivel annak idején jobb volt a meg élhetőség. De én kis koromba mindig bunkereket építettem haverjaimmal biciklizni le mentüknk az erdőbe apával akkor ki mentünk forrásvízhez mindig elvoltunk én engem ugy neveltek hogy köszönjek mindenkinek mivel faluba lakok szinte mindenki ismer mindenkit és a felnőttek azt tisztelik aki tiszteli a felnőtteket nagyobbakat de a mai fiatalok 7 éves kis lányon multkor sminket pudert és olyan szoknyát vett fel hogy a fél segge ki látszott nagyon sokan már 10 évesen cigiznek isznak drogoznak (ez alatt azt brtem gyógyszert összetörnek és bekeverik energia italba) és a legnagyobb gond az hogy TISZTELETLENEK ÉS LENÉZNEK nekem pont ma egy 11 év körüli be szolt a csajomnak hogy "tudom hogy a sarkon 1kg kenyéré baszol"
2013. jún. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Undorító:c


Ketteske: Nem, inkább hagytuk őt mert így biztos elmegy (saját vélemény)

2013. jún. 16. 23:19
 5/6 anonim válasza:
na azért nem így van a dolog.!! én is 12 vagyok, de mégsem ennyire kis "köcsög".!azért akad jó pár kivétel. nagyok közelében meg se merek szólalni, nem hogy pofázzak nekik. attól h vannak ilyen egyének, nem kell leírni minden 12 évest. -.-
2013. jún. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
utolsó 12 évesen már neten keresgélsz "unalmadban" és "csoda" hogy rendesen írsz nagyon sok felnőtt ember van aki nem tud írni
2013. jún. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!