Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » El merjek menni?

El merjek menni?

Figyelt kérdés

A hétvégre hívtak házibuliba. Még soha sem voltam. Valószínűleg csak én leszek egydül lány. Sokat fognak inni, de én annyit nem akarok mert félek. Az egyik barátom azt mondta, bízzak meg bennük, de én még így is félek menni. Anyumék elengedtek egyébként.

16/L segítsetek :/



2013. jún. 19. 17:42
 1/4 anonim válasza:
Miért nem hívod el még 1-2 barátnődet is, és akkor nem csak egyedül te lennél lány a buliban (szerintem a fiúk se bánnák, ha több lány is lenne).
2013. jún. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismersz a meghívottak közül valakit? Az lenne a legjobb hatudnál vinni magaddal 1-2 barátnőt, vagy ha szólnál, hogy ez neked így nem frankó ha csak te lennél lány a buliban, hívjanak meg pár lányt még.
2013. jún. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen kétségekkel ne menj, nem éreznéd magad jól. Kérd meg őket, hogy hívjanak még át másik lányokat. Ki tudja, nem lesz-e hátsó szándékuk, főleg, ha sokat isznak...

Hány ember lesz, hány évesek? Mindenkit ismersz? Ha nem bízol bennük, tényleg ne menj.

2013. jún. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Olyan 5-6 ember az osztálytársam, ők jófejek, megbízom bennük. :)

A többieket nem ismerem, de összesen 15 körül lesz a létszám. Nem tudom, szóljak-e hogy hívjanak több lányt, mivel elég zárt körű buli...

2013. jún. 19. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!