Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Néhány (heteró) barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány (heteró) barátom kitalálta, hogy menjünk el egy meleg bárba (kíváncsiságból), de én nem vagyok teljesen heteró, és ezt ők nem tudják. Mit csináljak majd? Egyáltalán el merjek így menni?

Figyelt kérdés

Elég rossz lesz ott lenni, és úgy tenni, mintha tényleg csak kíváncsiságból lennék ott. Nem tudom, hogyan kezeljem majd a helyzetet... Mivel ők ott lesznek, ezért nem ismerkedhetek. Pedig szeretnék, nagyon is, tökre örülnék, hogy végre lenne alkalmam rá. Erre most meg mégis le kell tagadjam magam...? De egyáltalán meg tudom majd játszani magam? Nem fogok lebukni? Inkább el se menjek? Nem tudom mit csináljak...


Ja amúgy lány vagyok, az nem derült ki.



2013. ápr. 18. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
menj el, legalább körülnézel. aztán csináld azt, amit elvárnak egy heterótól ilyen helyzetben
2013. ápr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Amíg olvastam a kérdésed, megfogalmazódott bennem a válasz, de ezt leromboltad azzal, hogy nő vagy,

A nők esetében a homoszexualitás, biszexualitás szinte minden kultúrában elfogadott, és sokkal több a női ferdehajlamúság, mint a férfi. Természetes, elfogadható, és nincs mit szégyellni benne.

Elképzelhető, hogy az ötletadóknak is hasonló érzéseik vannak, azért szeretnének oda ellátogatni.

Ha van még kérdésed, írj privát üzenetet. Pszichológus hallgató

2013. ápr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Miért titkolózol előttük?


Gondolom azért, mert ha elmondanád már nem barátkoznának veled... de tudod ez jelzi is, hogy nem is igaz barátok.


Gondolkodj el ezen.

2013. ápr. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

hova mentek? olyan melegbárba ami kifejezetten a leszbikusoké? mert ha nem, akkor sok lánnyal nem fogsz találkozni, inkább meleg fiúkkal.

meg a melegbárt úgy érted hogy szórakozóhely?:D mert azért vannak más jellegűek is

2013. ápr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért arról megvan a véleményem, ha egy pszichológusnak készülő ember ferdehajlamúságnak titulálja a nem hetero szexuális preferenciák.....


Kérdező, nyugodtan ismered, ha a barátaid nem fogadnak el, akkor nem igazán a barátaid.

2013. ápr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Őszintén bevallom, nem tudom pontosan milyen jellegű helyre megyünk... mivel még sosem voltam ilyen helyen. De azt tudom, hogy nem kizárólag leszbikus hely.


Nem azért nem mondom el nekik, mert úgy nem fogadnának el, hiszen van ebben a baráti körben egy leszbikus csaj, akiről mindenki tudja, hogy az, és őt is mindenki elfogadta. Ő mutatja a helyet is, ahová megyünk.


Talán amúgy attól azért mégis tartok, hogy kissé másképp néznének rám... vagy legalábbis én tutira ezt érezném, ezért nem is mondom el egyenlőre nekik. Úgy gondoltam, hogy ha majd alakul valami kapcsolatom, majd akkor. Addig fölösleges. Tudom, hogy úgy lenne jó, ha elmondanám, de azért nem olyan könnyű az.

2013. ápr. 19. 20:38
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy 2-es, milyen válasz fogalmazódott meg benned, azt elárulod? :)
2013. ápr. 19. 20:41
 8/9 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

Hogy a szóhasználatom miatt azt is leszólják?:)

Nem igazán fogom ide írni, ha érdekel, írj privátot.

2013. ápr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor szerintem annyira nem kell félned. voltam már meleg szórakozóhelyen én is (szintén nem leszbikusban) és nem sok lány volt. nem is próbálkoztak be. szerintem nem fog nekik feltűnni h a lányokat szereted.
2013. máj. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!