Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak el merjek menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak el merjek menni 100 km-re randizni egy lánnyal, akivel interneten ismerkedtem meg?

Figyelt kérdés
Három hónapja ismerkedek egy 28 éves nővel (én is annyi vagyok), azért csak most van tervben találkozó, mert eddig külföldön volt. Most tervezzük a találkozót, de a lány 100km-re lakik tőlem és azt szeretné, hogy én menjek le hozzá. Kicsit félek, hogy csak szórakozik, mert közösségi oldalon nincs fent, így nem tudtam leellenőrízni, viszont telefonját tudom és beszéltünk is. Nagyon kedves szimpatikus lány, túl jó is, mert sokkal szebb, mint én, mert eléggé kövér vagyok és csúnya, ezért egy két éves kapcsolatom volt eddig csaj, Ő meg szinte bomba csaj, ezért is kicsit szkeptikus vagyok, mert lehet, hogy csak szórakozik és hiába megyek el. Mit csináljak? Hogy tudnám kideríteni, hogy kamus-e?
2013. jún. 6. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:

pl. elmész és ezzel megtudod és nem agyalsz ezen többet


fogd fel egy kirándulásnak amiben ha szerencséd van bónusz is van:)))))

2013. jún. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
máshogy nem nagyon tudod kideríteni
2013. jún. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 zaphod ***** válasza:

Az igaz, hogy nem várhatja el tőled, hogy 100km-t utazz érte, de te még kevésbé várhatod el tőle. Én azt mondom, hogy menj el. Nem hiszem, hogy szórakozna. Ha nem mész, biztosan nem történik semmi. Ha meg elmész, és kiderül, hogy szórakozik, akkor meg legalább nem pocsékolsz rá több időt.

Hajrá, drukkolok nektek!

2013. jún. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Tesómék is intreneten ismerkedett meg a barátjával, ugy h az ország két végén laktak. 4 évig együtt is voltak. szerintem próbáld ki, lehet sikerül :)
2013. jún. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérj egy képet,amin a mai újságot tartja :)
2013. jún. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 abból sajnos nem derül ki, hogy nem csak kinevetni akarja-e, amiért 100 kilométert utazott :(
2013. jún. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!