Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek is nagy mértékben...

Szerintetek is nagy mértékben hozzájárul a facebook a világ és az emberi kapcsolatok elcsesződéséhez?

Figyelt kérdés
Én 17évesen nagyon úgy látom.Eddig is egy látszat világ volt,de mióta divatba jött a facebook azóta ez még jobban érződik. Nem arról van szó hogy én nem vagyok fent hanem arról hogy szerintem sokkal jobb volt régen amikor inkább felhívtuk egymást vagy a haverokkal beszéltünk msn-en. Most meg mindenki próbál szemmeltartani mindenkit stb..A hotdog meg ezek myvip jók voltak de én őszintén megmondom ha egy nap bejelentenék hogy megszűnik a facebook én örülnék neki.

2013. jún. 25. 00:33
1 2 3 4
 11/38 anonim válasza:
Igen,de erről az emberek is tehetnek.
2013. jún. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
Erről csak az emberek tehetnek :)
2013. jún. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a kérdezővel. Gondoljunk már bele,h régebben,az internet előtti világban,ki a fenének jutott volna eszébe ilyen beteg dolog,hogy az összes exének,és fűnek fának volt osztálytársnak,stb leveleket képeslapokat küldözgessen szülinapra,karácsonyra.... Természetes,ha ez tönkreteszi a kapcsolatokat
2013. jún. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim válasza:
Szerintem jó dolog a facebook. Gondolj csak bele megismerkedsz valakivel aztán facen megkeresheted és felveszed vele a kapcsolatot, bárkivel ingyen beszélgethetsz stb. A kezdőlapon meg beállíthatod hogy kire vagy kíváncsi. Azt meg már mindenki maga dönti el hogy mire használja. Én személy szerint megnézem mindig a kezdőlapot (aki nem érdekel arról leiratkozok), meg írok a haverjaimnak hogy kijönnek e valahova, olcsóbb mint a telefon:)
2013. jún. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Hát látok sok véleményt a témával kapcsolatban,akik a facebookra szavaznak azoknak is valamelyest igazuk van,de utolsó kommentelőnek mondom hogy oké ingyen van,de sokkal személytelenebb mint a telefon,a szmájlikat sírva is lehet nyomogatni.
2013. jún. 25. 13:47
 16/38 A kérdező kommentje:
Egyébként én is hasonlóra használom..de tegyük fel ha nem lenne akkor például kénytelen lennék felhívni őket vagy sms-t küldeni.. de engem a képmutatás része zavar egy csöppet.
2013. jún. 25. 13:52
 17/38 anonim ***** válasza:

Aki valóban csak az ismerőseivel tartja a kapcsolatot, pl. más városban, országban élő rokonnal, annak nagyon jól jön.


Ha mindenki felveszel, ha ismered, ha nem, az a te bajod.


Az ismerőseidet te választod meg.


Tudod, madarat tolláról....

2013. jún. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
73%

6: "És szükséged van neked ezekre az információkra? Nincsen. A Facebook másik hátránya még ez is, hogy felesleges információkkal tömi az emberek fejét, elégedettségérzést ad az, hogy olyan emberekről tudnak meg mindenfélét, akiket Facebook nélkül már rég elfelejtettek volna,"


Anyámékkal is előfordul, hogy autózunk valamerre, eszébe jut, hogy a Kis Piroskával mennyit bicajozott erre, vajon mi van vele... Ugyanez van velem is néha, akik régen az életemben egy ideig szerepet játszottak, azokról jó érzés tudni valamit. A volt osztálytársaim azért érdekelnek annyira...

Nem kell minden jöttmentet ismerősnek jelölni, nekem is ott van 15 "ismerős" visszaigazolásra várva, maradnak is szépen ott. Akik az ismerőseim, azok tényleg személyes kapcsolatok és érdekel az életük.

2013. jún. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

"És szükséged van neked ezekre az információkra? Nincsen. A Facebook másik hátránya még ez is, hogy felesleges információkkal tömi az emberek fejét, elégedettségérzést ad az, hogy olyan emberekről tudnak meg mindenfélét, "


Ja, és ezt a gyakori kérdésekről is el lehet mondani. Mégis itt vagyunk te is meg én is, néha nem azért csinálunk dolgokat, mert az hasznos, hanem mert csak jóóóóó... csak úgy, minden cél nélkül. :-))

2013. jún. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
#19 GYIK-en rengeteg mindent lehet tanulni másokról és saját magadról is. Ez nekem nem szimplán "cél nélküli időtöltés". Különben már rég ráuntam volna 3 év alatt, annyira azért nem szórakoztató itt lenni. Amúgy sincs olyan, hogy valamit minden cél nélkül csinálnál, valami mindenképp motivál arra amit épp csinálsz, kivéve ha tényleg agyhalott vagy és az egyetlen célja annak amit csinálsz hogy legyen valami stimuláció. /Ilyen pl. az is amikor valaki ész nélkül kapcsolgatja a TV-t már órák óta, mert nincs semmi műsor ami különösebben érdekelné, de fel nem állna, hogy valami mást csináljon./
2013. jún. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!