Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt a neten találtam. Ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a neten találtam. Ez a mai emberi mivoltából kiferdült, "kitalálunk valami ostobaságot, mert úgyis harapnak rá" című marketing világ csodája. Lányok, szerintetek?

Figyelt kérdés

A lényege, hogy minél vonzóbb egy nő, annál inkább teszteli a férfiakat, hogy mennyire tudja irányítani őket:)

Ha átmegyek a teszten, párzásra alkalmasnak fog tartani:))))

Állítólag ez a flörtjáték része.


pl. ha egy buliban összeakad a tekintetünk, nekem addig kell a szemébe néznem, amíg ő nem néz félre.

Különben nem vagyok alfa hím, és már el is buktam nála az esélyeimet:)


vagy

pl. ha elhívom valahová, hogy találkozzunk, és megkérdezi:

"mi értelme van találkoznunk", akkor az is egy teszt, és ha én azt válaszolom, hogy azért, hogy jobban megismerjük egymást, akkor a szemében én egy "töketlen gyógyegér" vagyok.

Ehelyett a jó válasz: semmi randi vagy romantikus utalás, hanem humor a javából, tehát" azért, hogy megnézzem allergiás vagy e a zöld teára"



pl. azt mondja: "béna az inged"

akkor is tesztel, és ha én elkezdek magyarázkodni, hogy "hát ja, most épp nem volt más tiszta"

akkor én szintén nem megyek át a teszten, mivel gyógyegér vagyok:)

ehelyett olyasmit kell mondanom, hogy pl. "miért, csak az ingemért szeretsz?Akkor már kérdezhetted volna, azt is, hogy mennyit keresek.

És máris móka kacagás, átmentem a teszten, férfi vagyok:)))))))


vagy ha olyat, mond, hogy "nem fogok veled lefeküdni"

akkor is tesztel, hogy mennyire tud engem irányítani.

azért mondja, mert már megfordult a fejében, hogy lefeküdjön velem, de még azért betesztel, hogy mennyire tud irányítani engem.

Ha megkérdezem:"Miért nem?"

akkor én párzásra alkalmatlan egyed vagyok, viszont ha azt mondom: " miért, csak állva szeretnéd csinálni?"

akkor máris férfi vagyok a javából, akiben vonzalmat érez.


van még sok ilyen, de én lehet örökké csak egy gyógyegér fogok maradni:))))))))))))))))


2012. okt. 9. 18:48
 1/8 TOMAtm ***** válasza:
hosszú és nemérdekel.
2012. okt. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
fa.szság, végig sem olvastam a kérdésed
2012. okt. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát ez kicsit sem helytálló.


Van aki abszolut nem akar semmivel sem tesztelni! ÉS pl.: az inged béna akkor az lehet h tényleg az :)


Kevés nő csinálja ezt.


Ettól mert találsz valamit a neten attól még ne dőlj be.

2012. okt. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Erőt vettem magamon és végigolvastam. Nos, f@szság.
2012. okt. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
El nem olvasnam egy vilagert sem.
2012. okt. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van benne valami. De ha mégis "gyógyegér" módjára válaszol valaki azt nem írom le egyből nyilván :D
2012. okt. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok és eszembe sem jutnak ilyen sületlenségek,lehet valakinek igen de az nem velem fog foglalkozni,valóban kicsit fárasztó volt ezt végigolvasni mert normális embert nem érdekelnek ilyenek,

szóval nem tudom...,látom te sem értessz egyet ezekkel a dolgokkal ami helyes, az ember ne holmi 21.edik századi szabályszerűségeknek feleljen meg ne a marketingnek hanem saját magának.Szóval maradjunk emberek ha lehet én azt mondom.És ami a másik felesleges kiemelni ezeket a dolgokat főleg ha nem értessz vele 1et és rágódni rajta mint az ezerszer lerágott csonton,aki ezek szerint éli az életét az élje továbbra is aki meg nem az ne szenteljen ennek felesleges figyelmet.Mert csak magunkat idegesítjük vele szerintem. :)

2012. okt. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden lány szemében párzásra alkalmatlan vagy,aki elolvasta ezt.
2012. okt. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!