Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek is unalmas az életem?

Szerintetek is unalmas az életem?

Figyelt kérdés
Magamról: Van egy gyönyörű szép barátnőm akit imádok, egy csomó igaz barátom. Minden nap járok buliba stb. (Dohányzok és iszok is néha) Erős, sportos vagyok és népszerű. Szerintem ez a tökéletes élet, sokan mégis azt mondják, hogy unalmas. Szerintetek?
2013. júl. 3. 20:06
 1/7 A kérdező kommentje:
15/F
2013. júl. 3. 20:07
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem unalmas,ha neked sem az.:) Magadra figyelj,ne mások véleményére.Ha tökéletes az élet neked,akkor ez a kérdés meg sem fogalmazódott volna benned.Nem hiányzik semmi amúgy?Mert ha nem,akkor ez a jó:D
2013. júl. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Először is ha sportolsz akkor nagyon gyorsan hagyd abba a cigit meg a piálást mert meg fogsz dögleni (képletesen). Másodszor szentem ez fasza élet. Mongyuk nem cserélnék, de ha élvezed mit számít. Tudod van az a szám hogy az élet csak színjáték és TE vagy a főszereplő.
2013. júl. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hiányozni csak apám szeretete hiányzik. :/

Bátyámat sokkal jobban szereti mert ő jó tanuló és idén diplomázott. (népszerűtlen)

Én meg nem tanulok és diplomázni sem akarok. (népszerűbb vagyok)

2013. júl. 3. 20:24
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint unnám. A bulik meg barátok az nagyon jó, de nem hiányzik valami amit magadtól csinálj pl. valami hobby vagy speciális érdeklődés, olvasgatás?
2013. júl. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy ideig szórakoztató lenne számomra is,de aztán unnám. Nekem szükségem van arra hogy ne csak kellemes dolgok legyenek az életemben hanem kemény leckék is amikkel meg kell küzdenem hogy utána győztesnek érezhessem magam. Én ezért akarok egyetemre menni,többek között,illetve hogy ne csak egy szürke egér legyek a sok közül hanem szakmai körökben egyszer,valamikor ismert legyen a nevem :) De ha neked ez megfelel akkor örülj neki,sokan cserélnének veled :)

19/L

2013. júl. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Olyannak hangzik az életed, mint bárki másé. Mindenkinek megvannak a napi teendői, a maga életritmusa. Az már csak rajtad múlik, hogy a szabadidődben milyen programokat csinálsz a barátaiddal, barátnőddel, családdal. Találj ki valami hobbit, olyat, amit eddig még nem csináltál.

Vagy a bulizást tegyétek kicsit változatosabbá. Egy kávézó vagy strand is lehet olyan izgalmas, mint a diszkók vagy bulik. Sőt...

2013. júl. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!