Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Albérletkérdéseimre tudnál...

Albérletkérdéseimre tudnál válaszolni? Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

Párommal iszonyúan megromlott a kapcsolatunk, próbáltam helyrehozni, de egyoldalú az egész, feladtam.

Szobát keresek, vagy társas albérlet, esetleg ápolásért cserébe, de ilyet nem találok. Mindenhol egyedülállónak adnak ki lakást. Szoba meg nagyon kevés helyen van. Ápolásért se láttam lakhatást. :(

Ha esetleg találok szobát akkor együtt kell élnem a tulajjal. Mi az amit meg szoktak engedni és mi az amit nem? Pl.: Konyhahasználat? Mosási lehetőség? Nincs kitől segítséget kérnem, hogy jajj hadd moshassak nálad vagy hadd főzzek valami gyorsat. Pl tésztát vagy akármi. Ha esetleg éjjelre kell mennem, akkor hagyna aludni? (Nem kezdene el fúrni vagy bulizni stb). Társasalbérlettől azért félek, mert mit csinálok, ha fogja magát aztán otthagy mindennel együtt? Sajna csak 4 órásba dolgozom, de van remény teljes munkaidőre, de lakást akkor sem tudnék fenntartani. Tartalékom van, nem sok 60 ezer Ft.

Arra gondoltam, hogy veszek egy SIM-kártyát (telefont tudok kitől kölcsönkérni) és feladok egy hirdetést. Sim azért kell, nehogy a számom alapján beazonosítsanak, mert akkor aztán utca, aludhatnék a sátramban míg nem találok valami fedelet magamnak. Mit ajánlotok?



2013. júl. 7. 19:23
1 2
 1/13 anonim válasza:
Én csak a kiadó szoba ügyben tudok segíteni. Általában úgy szokott lenni,hogy a szobából nyílik a fürdőszoba amit csak te használsz, a konyha közös. Ha sikerülne olyan szobát találnod,ahol van külön bejárat a te kis házrészedhez,akkor az már szerencse. Remélem tudtam segíteni!
2013. júl. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én környékemen ilyen nincs. Itt szinte csak lakótelep van. :( Pénzem messzebbre menni nincs, mert ott csak a szoba 30 ezer és akkor még gondolom kér a tulaj valamennyi rezsit is. :S:S:S
2013. júl. 7. 19:54
 3/13 anonim ***** válasza:

Miért merre laksz?


Munkásszállóra esetleg?

Egyetem van a közelben?

2013. júl. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Azért kérdem, hol laksz, mert én dögivel látok olyan hirdetést még falragaszban is, amilyenekre azt írod, hogy nem lehetséges, nem találsz. De én Bp. belvárosában lakom. Meg interneten találok rengeteget, helytől függetlenül apróhirdetésben és közösségi oldalakon.
2013. júl. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Bp-től 90km-re. Most itt van állásom, nem hinném, h a munkaadóm kifizetné ide Pétfürdőről a jegyet/bérletet... Sajna összevissza albi+rezsire 25-30 ezrem lenne, hisz ennem is kell valamit, mert csak 38-at keresek, más jövedelmem, segítségem nincsen. Ha kell egész hónapban el vagyok zsíros kenyéren, az csak kijön 6-8ezerből. :(:(:(
2013. júl. 7. 20:56
 6/13 anonim ***** válasza:

És hol van az eredeti, állandó lakhelyed?

Nézz utána az állami támogatásoknak, a mobilitást 100 E Ft lakhatási támogatással honorálják.

2013. júl. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Pétfürdő. És jelenleg ott is dolgozom.
2013. júl. 12. 15:36
 8/13 anonim ***** válasza:
Az a 100e Ft-os lakhatásis egy át.aszás.
2013. júl. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok már senkitől se függeni. Támogatás is csak egy ideig jár azt kész.
2013. júl. 14. 06:52
 10/13 anonim ***** válasza:
8: Utánajártál? Hogy van az pontosan?
2013. júl. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!